Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen virágot (csokrot, vagy...

Milyen virágot (csokrot, vagy koszorút) illik vinni szórásos temetésre?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam ilyen temetésen, de szeretnék virágot vinni az elhunyt emlékére, de nem tudom, hogy mit illik, vagy egyáltalán hová teszik, ha nincs sír, amire rakhatnák.

Tanácstalan vagyok.


Köszönöm a segítséget!


2010. jún. 17. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szórásos? Az azt jelenti hamvasztott???
2010. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti,hamvasztják,majd szóróparcellában elszórják a hamvakat. én ilyet szerenék,nekem egy szál gerbera esne jól mindenkitől. egy emléktáblára kerül ilyenkor az elhunyt neve a szóróparcellában,oda lehet elhelyezni a virágot.
2010. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem szál virágot, ha temetőbe szórják akkor is furi h leraksz oda egy csokrot ahova már több embert szórtak.....ha pl Balaton akkor is szál virágot gondolnék
2010. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is szál virág. a szórásos temetés nem hivalkodó, nem kell és nem is illik csokor, koszorú, stb. szál fehér virág, ha csak ismerős akkor gerbera, kála, közelebbi ember esetén fehér rózsa is szép.
2010. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs tapasztalata? Nem volt még jelen valaki szóráson?

Köszönöm az eddigieket, de kíváncsi lennék azok tapasztalatára is, akik jelen voltak már!

2010. jún. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!