Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utálom hogy...

Mit tegyek, ha utálom hogy apámra hasonlitok?

Figyelt kérdés

Apam nem egy szep ember , se jó kapcsoaltunk nem volt , de lehet ha lett volna se latnam szebbnek.

A gond az h nöként ra hasonlitok , es vele nezek szembe reggel a tukörben .

Emiatt sminkelek mindennap , hialuronsavas kezeleseken estem at es örömmel lattam h az arcom kisse átalakult igy kicsit jobban tudtam elfogadni magam . Meg kell mondjam h apam ciki , egy nagyhangú , elhizott , egy úgy nez ki mint egy arab , csak feher a böre , de inkabb a stilusa , a nözese, meg az eletfelfogasa , ahogy körbe kellett ugralni mikor hazajött az urat ....

Mindig höbörgött , de jó szakember volt , sok penzt keresett , igaz el is szórta

Egyszeruen felismerem a vonasait magamon es neha ha duhös vagyok en is karomkodom

Nem szeretem ahogy kinez meg semmi jó nincs benne, ha tudnam kibújnak a börömböl , szeretnek masvalaki lenni , ugyanakkor vágyom arra h el is fogadjanak. De vegul azt is lenezem aki elfogad.

Gyereket se akartam emiatt , feltem h apam fog megszuletni , ha fiam lesz.

Mondanom se kell h tetszem az apamhoz hasonló pasiknak , meg az araboknak, de csak a hidegráz , nekem valami magas szöke pasi kene , aki hirböl se emlekeztet a mi vonasainkra, de azokból nehez talalni

En alacsony vagyok mandulaszemu , es keleties kicsit

Mit tudjak csinalni ? Hogyan tudjam elfogadni magam ?



2018. júl. 1. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
keresd azokat a vonásaidat,amik NEM emlékeztetnek apádra,mosolyogj bele a tükörbe és mondd magadnak,hogy sokkal jobb vagy,mint ő,szép és különleges nő vagy. fesd be a hajad valami más színűre,lehet,hogy az is olyan változást eredményez,hogy magadra (apádra) sem ismersz majd:)
2018. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mar kiszökitettem a hajam

A pasik azt hiszik h értük teszem

2018. júl. 1. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress sürgősen egy pszichológust ez elég komoly mentális problémának tűnik.
2018. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne apádat hibáztasd. Egyébként is tudjuk már több, mint 150 éve, hogy a hasonlóság az unokák nemzedékében jelentkezik feltűnően, tehát messzebb keress.
2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Messzebb ha keresek , nem melegit .

Vegul szultem egy kislanyt , olyan pasival, akinek tetszettek a vonasai es tudtam h ha lany lesz , örökölni fogja

Lany lett most 12 eves olyan mint egy barbi baba , szöke , pisze orr , öröm nezni. Finomka . Mindenki mondja milyen szép

Nem csóka mint én

2018. júl. 1. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csóka? :D

Ez valami tájszólás?

2018. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én apám félig orosz, (ránézésre teljesen annak néz ki, + mellé irtó ronda, valljuk be.)

Mentális problémái is vannak.


Engem is zavart sokáig, hogy hasonlítok rá, főleg hogy elvált szülők gyerekeként folyton azt hallgattam anyámtól, hogy "Olyan vagy, mint apád"...

Már nem izgat, megtanultam vele együtt élni, olyan durván nem is hasonlítok rá azért. De mikor jelentkeztek a pszichés problémáim (valszeg a jó kis családi háttér "kedvező" hatással volt), anyám rögtön ráfogta, ezt is apámtól örököltem...


Ha 12 éves lányod van, akkor te is már benne vagy a korban, tényleg pszichológus kéne, vagy egyszerűen nem foglalkozni az egésszel (beleértve apádat.)

2018. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak
2018. júl. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!