Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjemet nem erdekli semmi,...

A ferjemet nem erdekli semmi, hogy huzhatnam ki ebbol az apatiabol?

Figyelt kérdés

A honvedsegnel dolgozik, 24/72 muszakban, tehat havonta 8 napot. Amikor otthon van, tesz-vesz a hazban, fozocskezik, sepreget, betesz egy mosast, stb, amit amugy szivesen megcsinalnek en munka utan, de masodallast nem hajlando vallalni, jogsija nincs, mert lusta tanulni, semmi szakmaja, amivel kezdeni tudna valamihez, ha esetleg nem lenne a katonasag, semmi nem erdekli igazan a horgaszason kivul. Amikor megismerkedtunk, tele volt tervekkel, most meg "jolvanazugy" minden. Tul nagyok az elvarasaim?

30N/34F


2018. júl. 4. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne másodállást vállalnia? 8x24=192 havonta ami masszívan főállás, teljes munkaidő. Had pihenjen a 3 napjában, így is szép tőle hogy mindent megcsinál
2018. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez nem tűnik apatianak. Inkább más hullámhosszon vagytok.
2018. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Elso, 24-et dolgozik, 72 szabad. Szoval 8 nap havonta.

Muszaj a masodallas? Nem akar vagy nem tud? En sem dolgoztam szolgalat utan, van amikor nem is tudsz, es foleg, nem is vallalhatsz barmilyen masodallast el. Mar ha nem feketezel valahol napszamban.

A garzonra kap tamogatast? Sok kollegam nem is gondolkozik sajat lakasban mig kap penzt erre is.

A jogsi meg kicsit fel van fujva. Nem mindenkinek kell. Nekem is 29 evesen lett meg, mert akkor lett eloszor szuksegem ra. Plusz kerdes hogy milyen szolgalatot teljesit? Lehet jogsival plusz feladatokat kapna, es peldaul semmi penzert nem lennek a parancsnok sofore.

2018. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
" 34 evesen nincs egy sz.ros jogsi a kezeben, ez szerintem mond valamit... :/" - hogyne Kérdező.... nekem 54 évesen nincs jogsi a kezemben, és tény, hogy mond valamit: azt, hogy nem volt szükségem jogsira, fővárosiként a tömegközlekedés elvisz ugyanoda, kevesebb feszkóval.
2018. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Kommunikálj vele.

Kommunikálj, ne másféle beszélgetési foormát folytass.

2018. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
A problémát onkább abban látom, hogy ti ketten elterveztetek egy közös jövőt, tele voltatok mindketten ambícióval, de párod valami miatt " megtorpant". Lehet rájött, hogy ez a munka is elég neki fizikailag. És azért hozzá kell tenni, hogy a háztartás sem egy sétagalopp. Esetleg azon nem gondolkoztál el, hogy férjed úgy gondolha, ha neki ott a munka meg a háztartás, akkor ő már mindenből ki veszi a részét? Ami igaz is. A férjedet úgy fogadtad el, ahogy megismerted. Ha neked így nem jó, akkor várhattál volna a boldogító igennel addig, míg olyan nem lesz, amilyet te szerettél volna.
2018. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha így vélekednél rólam, hogy "nincs egy szros jogsim", és ezért lenéznél, akkor úgy rúgnálak ki, mint a franc.


Megértem, hogy kedvetlen, mert nyilván folyamatosan bxtatod meg kapja az ívet tőled.

2018. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%

De az ugye megvan, hogy a szolgálat mellett nem dolgozhat akármit?


Max. freelancer, de mit vársz, hogy 24 órázás után alszik 6-7 órát és menjen betonozni? Te beteg vagy.


Párom 35 és nicns jogsija, mi az istennek? SBB bárhová elvisz negyedannyi feszkóval és stresszel.

2018. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!