Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van külön baráti...

Másnak is van külön baráti társasága?

Figyelt kérdés
A férjemnek és nekem külön vannak barataink. Nem szoktunk gyakran emiatt bulizni együtt bár így legalább a gyerekre mindig van ki vigyázzon. Teljesen más stílusú emberek, nem is erőltetem a dolgot. Másnál is van így?
2018. júl. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok összenőve, nem?
2018. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Rajtatok kívül minden párnak csak közös barátai vannak.
2018. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nincs külön társaságunk mi együtt megyünk szivesen.
2018. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kedveljük egymás barátait, de nem járunk mindenhová együtt, nem is lennék olyan emberrel akinek az az igénye egy párkapcsolatban, hogíy sziámi ikrek módjára összenőjek vele. Nekünk természetes, hogy vannak együtt is és külön is (akár több napos) programjaink, soha nem volt belőle konfliktus.
2018. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs belőle konfliktus csak kíváncsi vagyok máshol ez hogy működik. Nekünk ez igy teljesen jo.
2018. júl. 9. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak közös barátaink és van külön baráti társaság is. Megyünk együtt, de megyünk külön is szórakozni.
2018. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!