Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mamámra állandóan rászólok...

Mamámra állandóan rászólok emiatt. Vagy csak én vagyok túlzott tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

Ha főz, süt és csörög a mobilja, felveszi majd nem mos kezet hanem úgy "piszkos" kézzel csinálja tovább majd eszik. És felháborodik ha szólok.


Ti mostok kezet?


2018. júl. 11. 13:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy a mamád is a budira viszi a telefonját, ez csak fiataloknál lett divat...
2018. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
izlés dolga. tudományos szempontból nincs jelentősége hogy a soha le nem takarított mobiltelefonját fogdossa e az ember főzés közben. átlagos bacikat elpusztítja a szervezeted mikor megeszed a kaját.
2018. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

De mikor kóstol lenyalja az ujját.

Ennyi erővel nyalhatnám a telefonom.

Ezt csak nem csinálná senki se...

2018. júl. 11. 14:01
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

#11

Bocs, elképzeltem, ahogy a 60 körüli mama ül a wc-n, végzi a nagydolgát, és közben épp facebookozik

😂

2018. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
Az semmi anyóspajtás simán ráköhög az ételre, terített asztalra, ránk.Nyalja az ujját mikor tálal, pakol.
2018. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ezek szerint te étteremben sem eszel, meg sehol, mert ki tudja, mi lehet ott :D
2018. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Az durva hogy az unatkozó gyerek/unoka figyeli, hogy mit csinál a mama munka közben és azért szidja le...
2018. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha már ott tartunk, hogy a telefon, vagy a wc koszosabb-e, akkor nevezzük be a versenybe magát a konyhai kendőket is, mosogatószivacsot, mosogatórongyot stb. amik után biztosan senki nem mos kezet, elvégre az pont a tisztítást szolgálja. Én meg azt olvastam, hogy több baktérium van bennük, mint a wc-ben.
2018. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%
Ne felejts el kéztörlés után kezet mosni! A törölköző egy csomó bacit meg lehámlott bőrsejtet hurcibál, azt mind szétkened a kezeden!
2018. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez nem kényszeres. Elég belegondolni. Mondjuk elmegyek otthonról, megkapaszkodom a buszon, ahol azelőtt Ödönke megnyalta, csövi bácsi ki tudja, miket művelt, mielőtt megfogta. Előveszem a telefonom, csak hogy mennyi az idő, vagy üzit kaptam, már csövis Ödönkés lett a telcsim. Vagy tolom a bevásárlókocsit, amit 800 szaros kezű ember összefogott, előveszem a telcsimet, hogy mi kell otthonra, rajta a lista, bumm, újabb kaka adag a telefonon.


Én ha hazaérek, mindig letörlöm olyan kis szemüvegtörlő kendővel. Itthon tudom, hogy nem szaros a kilincs, nem koszos semmi.

2018. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!