Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mamámra állandóan rászólok...

Mamámra állandóan rászólok emiatt. Vagy csak én vagyok túlzott tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

Ha főz, süt és csörög a mobilja, felveszi majd nem mos kezet hanem úgy "piszkos" kézzel csinálja tovább majd eszik. És felháborodik ha szólok.


Ti mostok kezet?


2018. júl. 11. 13:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Még hozzáteszem, hogy látod amúgy, másoknak milyen zsírfoltos-ujjlenyomatos a telefonja? Én nemrég cseréltettem aksit benne, a mobiltartozékos bácsi el volt ájulva, hogy mennyire tiszta.
2018. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%

"Bocs, elképzeltem, ahogy a 60 körüli mama ül a wc-n, végzi a nagydolgát, és közben épp facebookozik"


Én csak játszani szoktam közben, facebook nem érdekel (64 vagyok). Haladni kell a korral. 😂

2018. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
Aki sosem tisztítja meg a telefonját, az igenis undirító! Egész nap koszos kézzel fogdosod/nyomkodod. Én minden nap, a hazaérek áttörlöm fertőtlenítő nedves törlővel (telefonra való).
2018. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura hogy kezet napjában vagy 10szer mosok, de a telóm sose tisztítom meg. Eszembe se jutott még. Mondjuk nem is tűnik koszosnak :)
2018. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%

Mivel a nyers főznivaló is "piszkos" ezért ezen nem kézmosással, hanem alapos sütéssel, főzéssel, meg a konyhai "fekete és fehér oldal" elkülönítésével védekezek. Tanulj meg főzni, rájössz mi is az igazán fontos, és mi a látszat tisztaság a konyhában.

A kérdésedre konkrétan: valójában attól függ,kell-e kezet mosni, hogy melyik főzési fázisban mobilozott, és mihez nyúlt volna szabad kézzel utána.

2018. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Én akkor mosok kezet, mielőtt felveszem a telefonom, hogy ne a zsíros, kajás kézzel kelljen hozzányúlni. Naponta rengetegszer kezet mosok/fertőtlenítek, soha nincsenek olyan "halálos" baktériumok a kezemen, amik a telefonomra kerülhetnének, úgyhogy eszembe sem jut telefonozás után kezet mosni.
2018. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Rászólsz??

Húdebátor vagy... és a koszos kezével nem vágott még szájba, amiért szemtelen vagy?

Nem cseréled fel a szerepeket?

2018. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
A konyha nem egy műtő
2018. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!