Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető hogy...

Szerintetek érthető hogy undorodok és utálom a szüleimet? 18/L

Figyelt kérdés

Apám alkoholista mindent pénzt eliszik. Minden nap részeg. Utálom minkettőt.

Most már nagyobb vagyok ugye megtudok főzni tudok takarítani meg minden de régen .....sosem főz anya. Lehordanak minket minden zabi gyereknek.

Ha éhesek vagyunk mi vafyunk a hibásak amiért enni kell nekünk adni.

Hetekig kell könyörögni ha elfogy wc papír, sampon, hogy vegyen anya.

Régen sokszor járt nálunk a gyámügy oly rossz családi körülmények voltak és ha elmondtam volna a dolgokat intézetbe kerültünk volna de ha beszéltem volna és megsem vittek volna el minket még rosszabb lett volna.

Alig várják hogy férjem legyen meg gyerekem.

14 évesen rám nézetr az apám és azt mondta milyen jó lenne ha itt szaladgálna a kisunokája.

És 14 éves voltam.

Nem csavargok, nekik az ellentétük vagyok és itt a faluba minden velem egyidősnek gyereke van. Anya állandóan úgy tesz nekem hogy "neked így hogy lesz urad ha sehová se jársz" meg stb.....

Most már nagyobb vagyok , de régen brutális helyzetek voltak.

Szerintetek érthető hogy undorodok toluk?


2018. júl. 11. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2018. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Jogos.
2018. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

Érthető a részedről, ez így undorító

De a "hogy lesz urad ha nem jársz el sehova" részbe lásd be, hogy nem lehet belekötni. Ha utálsz ott lenni (amit teljesen megértek), miért nem ismerkedsz? Lehet, hogy jobb lenne neked a kedvesednél lakni, mint egy olyan helyen, ahol könyörögni kell a wc papírért is. Egyébként meg talán jobban jártál volna ha intézetbe visznek, ott legalább ellátnának. Nem kérdezted még tőlük, hogy minek csináltak gyereket ha most nem szeretik?

2018. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én nem tárgyalok velük.

Tesóm mindig visszaszól nekik, hogy minek kellett nektek gyerek.

Sokkal jobb lett volna intézetben !!!! Sőt !!!!! Csodálatos lett volna az itthoniakhoz képest.

Nem tudok isnerjedni annyira megviselt a gyerekkorom

2018. júl. 11. 17:21
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút megértelek. Szerintem neked jobb lenne ha új életet kezdhetnél külön, messze tőlük...
2018. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Érthető. Költözz el és már meg is van oldva a problema.
2018. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Veszel nekem házat? 😂😂😂😂

Elmennék ha tudnék hova.

2018. júl. 11. 18:08
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Áh, ezek szerint eltartanak azok a szemetek ??????
2018. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

A szülő ha már gyereket vállalt kötelessége eltartani is... 18 de még a huszonévesektől se várható el az , hogy saját maga egyedül egy albérletet ki tudjon fizetni. Főleg mint tudjuk mennyire felmentek az árak , hogy egy fizetésből is nehéz megélni.

Kedves kérdező én azt tanácsolom neked ,hogy keress olyat akivel érdemes összeköltözni egy albérletbe bárhová, sajnos mivel nem vetik pszichológiai vizsgálatok alá azokat akik gyereket szeretnének és így nem szűrhető ki hogy ki az aki alkalmas gyereknevelésre/avagy nem alkalmas/ Jobb , ha tervezed a külön élésedet akármilyen nehéz is lesz, de a lelki bajukkal tovább ne szennyezzék a Te életedet . Igy is már eléggé rád adták a saját , feldolgozatlan lelki szennyüket , de Te a továbbiakban légy erős , és tarts ki az önálló szabad életed mellett ahol nem vagy állandó lelki terror alatt, és próbáld meg azt ,hogy egyáltalán ne figyelj rájuk. Csak magadat tartsd szem előtt, a saját boldogságodat hogy TE Mit akarsz- ez számít csak.


Sok sikert a boldogabb életért.

2018. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
84%
8-asnak: egy felnőtt, ha gyermeket nemz, akkor azt kötelessége a tőle elvárható módon a legjobban felnevelni. A 14 éves, az még gyerek szellemileg és fizikailag is. Persze lehet érettebb a korának megfelelően, de akkor is gyerek. Ha valóban így nőtt fel, akkor nem igazán volt gyerekkora. Az ilyen szülőt megvetem, a szegénység erre nem mérvadó. Kérdezőnek: valóban az lenne a legjobb, ha találnál egy számodra megfelelő társat. Csak ennek a fiatalságod gátat is szab egyenlőre. Illetve ha kényszerből keresel, könnyen lehet, hogy nem a megfelelőt találod meg, rosszabbúl jársz. Vagy legalábbis nem jobban. Nincs rokonod, ahova mehetnél?
2018. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!