Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek okkal undorodok...

Szerintetek okkal undorodok és utálom a szüleimet?

Figyelt kérdés

Mostanában anya fura volt egész nap a facebookon chatelt,mikor kimentem és odanéztem egyből kilépett belőle.Kíváncsi voltam és beléptem a facebookjába mielőtt még írnátok,megbántam és tudom hogy ez nagyon nagy köcsögség volt.Egy férfival chatelt,hogy szeretik egymást,fürdőruhás képeket küldött neki meg,hogy majd találkoznak mikor anya nem vált el apától.A chatből megtudtam,hogy anya sosem szerette apát mondta,hogy engem vert kiskoromban meg őt is.Nem telik el olyan nap,mikor ne veszekednének de valamikor annyira,hogy a lépcsőházban is hallani lehet,a szomszédok mondták..Egy pár nappal ezelőtt apa megverte anyát,anya meg visszaütött de én oda szaladtam nem tudom mi lett volna ha nem megyek oda mindegy..tegnap hajnalban megint orditoztak és anya azt mondta egyszer kifog ugrani az ablakot és megöli magát..és apa azt mondja,hogy miattam történt mind ez,meg aztán mondta,hogy szar alak vagyok stb. nem akarok csúnyát írni..most meg már,úgy nincs kedvem velük beszélni,örülök ha nem vagyok itthon.

15l


2014. dec. 6. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Anyáddal mi is a bajod? Apád egy sz-r alak ez tény
2014. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen teljes joggal utálod őket. Álszent, képmutatókra ne hallgass.
2014. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért mert tudom,hogy köcsög voltam,de most akkor megcsalni készül apámat?
2014. dec. 6. 14:58
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
15 évesen te még a folyó onnansó oldalán vagy. Majd 20 év múlva már lesz annyi élettapasztalatod, hogy másképp láss dolgokat. Nem minden ilyen fekete-fehér.
2014. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Hát egy olyan férjet aki ver engem én is megcsalnám, mert megérdemli
2014. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Egymást verik. Már csak annak, aki nem tud olvasni.
2014. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

En csak azt nem ertem, miert nem valnak el?

Amugy nekem sem lenne gusztusom, egy olyan ferfihoz , aki ver, de elobb tuti lepnek es csak aztan kezdemenyeznek kapcsolatot massal.

2014. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
azért nem válnak el mert mindkettő most munkanélküli meg nem tudna egyik se hova menni mert pl most egy albérletben lakunk..gondolom,hogy ott hagynátok egy olyan férfit aki ver,de így,hogy facebook chaten?
2014. dec. 6. 15:19
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
én az olyanoktól undorodom, akik elolvassák mások magánlevelezését...
2014. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés nem érdekel a véleményed sem..
2014. dec. 6. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!