Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a nővérem barátja! (? )

Idegesít a nővérem barátja! (? )

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem pasijával úgy nem lenne gond mert kedves velem de rohadt idegesítő.Pl: Mindig nálunk van,ami annyiból rossz, hogy soha nem lehetek a házba melltartó nélkül,vagy bugyiban, tehát az otthonomban nem lehetek kényelmesen. Aztán kajálunk meg ilyesmi akkor leülök oda ahova mindig,és mondja tesóm bocs oda xy ül. És az ehhez hasonlók. Tehát már a saját ottonomból kitúr.

2018. júl. 15. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%
9.vagyok, nekem a szeretkezésből ha nálunk laknának, akkor csak annyi lenne a lényeg, hogy lehetőleg ne közszemlén, hanem csukják magukra az ajtót; aztán , hogy milyen hangok sikerednek kiadódni, hát az már engem annyira talán nem érdekelne. De tényleg ne közszemlén, hanem elvonultan, ahol tényleg kettesben lehetnek.
2018. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Menj le párszor melltartó nélkül, megnéz a srác, nővéred észreveszi, garantálom nem fognak kint ülni annyit.
2018. júl. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves 8as válaszoló,ne haragudj de mondjuk a testvérem barátjánál nem lehet hancúrozni? Neki szinte sosincsenek otthon. Gyakran jár és egyre jobban bosszant. Már a jelenléte idegesít,nem tudom megmondani miért.

2018. júl. 20. 22:12
 14/14 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, tök igazad van, ne törődj a pár retardált kommentelővel.

Szüleid mit szólnak amúgy a szituhoz? Őket nem zavarja?

2018. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!