Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért idegesít a nővérem?

Miért idegesít a nővérem?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, tesómnál lakunk a férjemmel, mert csere alatt van a házunk ( még 1 hónap és költözünk) ezt a kis időt sem bírja ki hogy ne idegesítsen minden nap... a férjem azt mondta hogy én legyek otthon, amíg bölcsibe nem mehet a gyerek... az sem most lesz, de ezt megbeszéltük, én szerettem volna még dolgozni de azt mondta keres eleget ahhoz hogy jó legyen így is. ( egyébként így van, de nem bírom már a nővéremet elviselni) próbálom én is és a férjem is mindenfélétől óvni magam, és a picit, erre a tesóm egész nap az idegeimen táncol. és nem hiszem el hogy nem direkt. pl: Miért nem mész már el dolgozni, itthon poshadsz egész nap... meg mikor nem kelek fel 7kor hogy kitakarítsak olyan gúnyosan odavágja hogy mi van ha megmozdulsz elmegy a gyerek?... sorolhatnám még reggelig, pici dolgok de már kivannak az idegeim tőle. pénzt is adunk neki, nem értem hogy mi a baja, lehet hogy az hogy ő 40 éves és férje sincs nemhogy gyereke, és féltékeny hogy nekem van 20 évesen? ....
2013. júl. 24. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal jó adag irigység van benne. De ha ti úgy döntöttetek a férjeddel, hogy te otthon maradsz, akkor a ti dolgotok, neki semmi köze hozzá. Pénzt is adtok neki, így végképp nincs joga panaszra. Biztosan totál irigy és féltékeny. Bírd ki valahogy ezt a pár hetet, utána már csak a nyugalom vár, erre gondolj.
2013. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nos, ha ott éltek, alkalmazkodni kell. Nektek, es nem nekik. A terhesseg valóban nem tul valószínű, hog elvetelj egy kis hazimunkától.
2013. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, főleg hogy már csak 1 hónapot kell kibirnod. Hamar eltelik az idő, a házimunka rátok eső részét csináld meg, és próbáld meg figyelmen kivül hagyni a rosszindulatú beszólásait. Biztosan van benne egy jó nagy adag féltékenység is, de ne lássa rajtad hogy meg tud bántani, maradj vele kedves, még szép napot is kivánnék neki mikor dolgozni megy :) az hogy te dolgozol e vagy sem ez csak rád és a férjedre tartozik, ő megtarthatja a véleményét! Boldog babavárást és kitartást kivánok!
2013. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nála laksz, akkor illik segíteni a házimunkában.

12 hetesen még bőven bírsz mozogni. Bár gondolom ez nem kérdés és segítesz is.


Amúgy ha ő dolgozik, és nap közben nincsen otthon, akkor hogyan tud egész nap az idegeiden táncolni? Vagy ő sem dolgozik? Mert akkor meg mit magyaráz, hogy menjél dolgozni? Nem értem. Vagy otthon dolgozik?


Megmondom őszintén ennyiből nem lehet megállapítani,hogy mi a konfliktus oka, hiszen fogalmam sincs Te és Ő hogyan viselkedtek valójában.

2013. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos tök irigy.nincs mashova mennetek?ha nincs akkor sajnos alkalmazkodnotok kell a rigolyaihoz és biztos hogy ö is probal a tietekhez. ezt a kis idöt muszaly leszel kibirni.
2013. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nyilván megcsinálok itthon mindent, persze nem reggel 7-kor, hanem mondjuk 9-kor... de ő meg 7-kor indul itthonról, és felkelt hogy ne tespedjek már, hanem álljak neki takarítani... nem arról van szó, hogy félek hogy elmegy a gyerek egy kis takarítástól, de miért kell ilyen gusztustalan módon viselkedni? és semmit nem tudok tenni ellene, mert nekem kell kussolni, mert ő van itthon, csak nem értem hogy ez neki mire jó.
2013. júl. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!