Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 4-5 gyereket szülnek nem...

Akik 4-5 gyereket szülnek nem zavarja őket, hogy többé nem dolgozhatnak, tanulhatnak?

Figyelt kérdés

Ha minden gyerek között 5 év van, akkor az 20-25 év mire megszületik a 4-5.

Mire felneveli addigra idősödő asszony lesz. Nem zavarja őket hogy egész életükben nem csináltak semmit?

És nem érdekelnek az ismertem olyat aki ismert olyat akinek volt egy ismerőse akinek 5 gyereke volt és anya-apa Nobel-díjas orvos sztorik, mert ez millióból egy.


2018. júl. 19. 18:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
18%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2018. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%
De ha anyának lenni 24 órás meló, akkor aki tényleg dolgozik mellette, az szar anya? Mert valahogy mindig ez jön ki. Meg minden kérdésnél az van, hogy már semmi munka otthon, mindent gépek csinálnak, főzni meg 20 perc.
2018. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%

14, ezt ugyan ki írta? A kérdező épp azt nem tudja felfogni, hogy léteznek olyan családanyák is, akik dolgoznak, szerinte mindegyik csak otthon ténfereg és a körmét reszelgeti. Ideje lenne leállni ezzel a szaranya-nem szaranya szöveggel. Az a szaranya, aki rosszul neveli a gyerekét, ez pedig teljesen független attól, hogy dolgozik-e vagy sem. Ha meg megteheti anyagilag, hogy otthon marad, ugyan mi ebben a bűn?

Azt meg ne adja már elő senki, hogy a padló fölmossa magát, a mosó- és mosogatógép önállóan bepakolódik (kézi mosogatásról nem is beszélve), a wc is magától lesz tiszta, a porszívó is önjáró, kert szépen elvan, mint a befőtt és 20 perc alatt komplett ebédet/vacsorát lehet főzni minden egyes nap 4-5 gyereknek+saját maguknak. Ja meg rendet rakni sem kell utánuk soha.

2018. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik kolléganőm 4 gyerekes anya. Ellátja a családot munka mellett. Tanárnő, tehát diplomás, gondolom, nem akar másod diplomát szerezni negyven felett.

Amúgy negyven - ötven között a gyerektelenek közül is kevesen tanulnak, diplomáznak már. Én mondjuk pont most kezdek neki a harmadik diplomámnak, de nekem csak egy gyerekem van. (Igaz, egyedülálló anya vagyok, tehát azért ez nehezített pálya). A mesterképzést akkor csináltam amikor a lányom kisbaba volt.


Mindenkinek más az életcélja. Én tisztelem azt, aki 3 vagy több gyereket nevel, bár szerintem ez a gyerekeknek nem mindig olyan jó. Az ideális elképzelés, hogy majd játszanak egymással, ritkán valósul meg, és nem jut egyformán idő mindenkire.


De mindenki mást akar elérni az életben. Van akinek a család az első, van akinek a karrier, van akinek a hobbija stb. A világ ettől szép.

2018. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
75%

Anyukám egyik barátnőjének 4 gyereke van, mégis sikeresen vezetett több színjátszó csoportot úgy, hogy ki is jutottak külföldre, ilyen-olyan versenyekre, szóval aki akar, az azért tud tanulni.


Bár aki ennyi, vagy még több gyereket szülnek, azok Magyarországon általában a segélyért csinálják, vagy lecsúsztak az abortuszról- anyum egyik ügyfelénél így lett negyedik gyerek-.


Érdekes, zsidóknál simán előfordul, hogy egy családban van vagy 10 gyerek és abból legalább 6-7 agysebész.

2018. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
49%

Ismerek olyan ötgyerekes családanyát, aki osztályvezető főorvos egy megyei kórházban.

Ennyit a kérdező ostoba sztereotípiáiról.

2018. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%

Goldmund, hülyének felesleges magyarázni:

"És nem érdekelnek az ismertem olyat aki ismert olyat akinek volt egy ismerőse akinek 5 gyereke volt és anya-apa Nobel-díjas orvos sztorik, mert ez millióból egy."

2018. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
73%

12es főzni húsz perc? ??

Mit? ??

2018. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom, mert nem tudok főzni, de mikor leírom ezt, hogy nem tudok, mindenki azt mondja, hogy aki tud olvasni, főzni is (ezen logika szerint MINDENT tud mindenki), és hogy 20 percnél tovább ők nincsenek a konyhában.
2018. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

A kérdezőnek azért van igazsága, csak nem jól kérdezett szerintem.

Qrva nehéz a munka világába visszatérni, én 1,5 évig voltam beteg, keringési és súlyos depresszió, orvostól-orvosig, közben csak nyelvórákat adtam és bébiszitter voltan, és ro.hadt nehéz volt visszatérni 8 órába dolgozni.

Nagyon jó is volt, mert sikerélmény, de iszonyú fáradt voltam a nap végére.

Nem ugyanaz a munkahely meg az otthoni munka.

Nekem van ismerősöm, aki nyolcadik óta nem dolgozott, csak szült, most 32 éves, és olyan, mintha egy másik bolygóról csöppent volna a Földre.

Nehéz!

Szerintem így értette a kérdező.

2018. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!