Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon úgy néz...

Mit csináljak? Nagyon úgy néz ki, hogy apukám csalja anyukámat.16/l

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget nyomkodja a telefonját, ami lehetne azért is mert most lett neki okos telefonja, de nem hiszem. A mai után főleg..Ugye mielőtt szerzett volna egy telefont, az én régimet használta, amelyen bejelentkezve maradt. Én meg ahogy bekapcsoltam rajta a netet, egyből kaptam az érdekesebbnél érdekesebb üzeneteket. Csak nem tudtam őket olvasni mert apukám közbe törölte. Akkor még kapaszkodtam abba a szálba, hogy persze miért ne beszélhetne valakivel.(a nő egy családi barátunk, van férje aki külföldre jár dolgozni, és két gyereke) De láttam egy olyan mondatot ahol az a bitch macikámnak szólította apámat. Ott elkezdtem gyanakodni. Megmutattam a bátyámnak is, de ő is kicsit sokkos volt mint én, de azt mondta, hogy lehet nem neki akarta meg, hogy ezt ne mondjam senkinek se el..mert nem rám tartozik..de ha nem lenne semmi akkor nem lenne úgy a cset szine se más meg az üzeneteket se törölné ugye? Meg volt egy mondat ami fájt, de sikerült elolvasni mielőtt törölték : hogy apámnak ott van anyám ha lenne valami, neki is a férje..de a férje megadta nekik a lehetőséget(gondolom azzal h külföldre jár dolgozni).

Egész nap kerültem,nem mertem vele kettesben maradni mert féltem hogy valami olyat mondok amit nem kéne. De észre vették rajtam a változást. Olyan rossz anyának a szemébe hazudni, holott szerintem át verik mint a sicc..nem tudom mit csináljak. Nem szeretném ha a családom romokban lenne, főként miattam..mit tegyek?


2018. júl. 19. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
mondd meg apadnak, hogy tudod, de anyukadnak ne. Mondd el azt is, hogy fejezze be gyorsan, kulonben elmeseled anyudnak is. de ne azzal indits, hogy elmondod rogton neki.
2018. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem tudom hogy kezdjek neki. Most valamiért nagyon elkezdtem félni, olyan rossz érzésem van.
2018. júl. 19. 23:07
 3/20 anonim válasza:
23%

Ugyanez volt nálunk is. Az egész úgy indult, hogy anyám észrevette az üzeneteket, aztán nekem is volt szerencsém néhányba beleolvasni. Na és innentől botrány volt az egész. Anyám folyton gyanakodott (persze jogosan), rengeteget vitatkoztak, ez ment egy évig, viszont együtt maradtak mert elvileg szeretik egymást. De egyértelmű, hogy csak miattam, a pénz és a megélhetőség miatt vannak még együtt.


Szóval ebből azt akarom kihozni, hogy ugye te ismered a szüleidet, te tudod mennyire heves vérmérsékletűek, stb. Én tudom, hogy anyám képtelen lenne otthagyni apámat, a tiéd viszont lehet simán megtenné. Ám az is lehet, hogy nagyon nagy botrány lenne ezek után, és szerintem azt te sem szeretnéd.


Utólag még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy sajnos a legtöbb férfi, legyen férj, apa, megcsalja a párját egy idő után. Úgyhogy szerintem ne szólj erről anyukádnak. Tudom, hogy fáj és rosszul érint, de te sajnos nem teszel jót azzal sem, ha megmondod apádnak, hogy tudsz ezekről. Persze szíved joga dönteni.

2018. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Én leülnék apámmal megbeszélni a dolgot, elmondanám, hogy választhat vagy letíltja a ribit vagy mindent elmondok anyámnak.
2018. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

"Nem szeretném ha a családom romokban lenne, főként miattam"


Ezt nagyon gyorsan felejtsd el, hogy miattad! Bárhogy is döntesz, bárkinek is mondod vagy nem mondod el, te nem leszel hibás semmiben. Ez a szüleitek dolga, ha apukád megcsalja anyukádat, akkor ez az ő sara. Ők a felnőttek, nekik kell ezt elintézni egymás között.

lehet, hogy összevesznek, vagy elválnak, de az sem a világ vége, sőt, van, hogy a válás a legjobb döntés. Ha már titkolózás meg megcsalás van, akkor ez már eléggé elromlott kapcsolat, bármit is lépsz, te már nem sokat tudsz rajta rontani vagy javítani.

2018. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az lenne a legjobb, ha megbizonyosodnál a gyanúdról. Lehet mondani, hogy ez nem a te dolgod, stb, de ez akár a családotok széthullásának lehet az oka (nagyon sajnálom a kifejezést:( ), ne vedd félvállról. Ha teljesen biztos vagy benne, hogy apukád csalja anyudat, akkor kettesben apukáddal beszéld meg a dolgot. Persze ha már tényleges bizonyítékaid vannak, nem csak a megérzéseid :). Aztán lehet, hogy igazából csak flörtöltek és sosem kerültek intim kapcsolatban, például. Ne szólj a gyanúdról senkinek, se barátnak/barátnődnek/rokonnak, anyudnak végképp ne.
2018. júl. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
ezzel te mit foglalkozol? nem a te dolgod. alapból nem szép más üzenetébe beleolvasni. a másik meg hogy az egyetlen dolog ami téged érintene az a válás. na most nem feltétlen fognak elválni, sőt. képzeld az én szüleim mindketten csalták meg a másikat mégse azért váltak el végül. lényeg hogy hagyd csak békén apádat anyádat azt meg felejtsd el amibe beleleskelődtél mert egy, semmi közöd az ő magánéletükhöz, kettő, felnőttek és meg tudják oldani egyedül is a dolgaikat.
2018. júl. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem a néni a bitch, hanem apukád egy utolsó féreg.
2018. júl. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Neked ezzel semmi dolgod nincs! Szabad akarattal rendelkező felnőtt emberek, úgyhogy nem fogod tudni befolyásolni ennek a kimenetelét.

Sok kapcsolat kihűl egy idő után, sok válással végződik, sokan "csak" szeretőt tartanak, de a gyerekek és az anyagiak miatt együtt maradnak, és már nem érzelmi alapon működik a kapcsolat, hanem gazdasági közösségként. Majd erre rájössz te is 10-20 év házasság után.

Tehát a legjobb nem belekotyogni ebbe, mert többet árthatsz vele. Lehet, hogy így maradnak együtt még sokáig, de ha beleszólsz, azzal csak feszültséget keltesz, ami hamarabb vezethet váláshoz.

2018. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Írj rá a nőre, kérdezd meg miért hívja macikámnak apádat.
2018. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!