Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon úgy néz...

Mit csináljak? Nagyon úgy néz ki, hogy apukám csalja anyukámat.16/l

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget nyomkodja a telefonját, ami lehetne azért is mert most lett neki okos telefonja, de nem hiszem. A mai után főleg..Ugye mielőtt szerzett volna egy telefont, az én régimet használta, amelyen bejelentkezve maradt. Én meg ahogy bekapcsoltam rajta a netet, egyből kaptam az érdekesebbnél érdekesebb üzeneteket. Csak nem tudtam őket olvasni mert apukám közbe törölte. Akkor még kapaszkodtam abba a szálba, hogy persze miért ne beszélhetne valakivel.(a nő egy családi barátunk, van férje aki külföldre jár dolgozni, és két gyereke) De láttam egy olyan mondatot ahol az a bitch macikámnak szólította apámat. Ott elkezdtem gyanakodni. Megmutattam a bátyámnak is, de ő is kicsit sokkos volt mint én, de azt mondta, hogy lehet nem neki akarta meg, hogy ezt ne mondjam senkinek se el..mert nem rám tartozik..de ha nem lenne semmi akkor nem lenne úgy a cset szine se más meg az üzeneteket se törölné ugye? Meg volt egy mondat ami fájt, de sikerült elolvasni mielőtt törölték : hogy apámnak ott van anyám ha lenne valami, neki is a férje..de a férje megadta nekik a lehetőséget(gondolom azzal h külföldre jár dolgozni).

Egész nap kerültem,nem mertem vele kettesben maradni mert féltem hogy valami olyat mondok amit nem kéne. De észre vették rajtam a változást. Olyan rossz anyának a szemébe hazudni, holott szerintem át verik mint a sicc..nem tudom mit csináljak. Nem szeretném ha a családom romokban lenne, főként miattam..mit tegyek?


2018. júl. 19. 22:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

Beszélj a megcsaló féllel egyelőre.


Szar érzés, de ha egyből anyádhoz szaladsz, abból bajod lehet.


Persze, ha apád tagad vagy ilyesmi, akkor menj anyudhoz, de előtte is le fogja tagadni 100%

2018. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
35%

Ilyen hulyeseget hogy ne foglalkozz vele meg ne mond el anyukadnak!😂

Eloszor is mar hogy a pi**bane foglalkozna vele? Hiszen az o elete az o szulei. A masik meg nemtudom hogy akik azt irtak hogy ne mondja el az anyukajanak kepesek lennenek ugy bele nezni az anyukajuk szemebe hogy tudjak hogy csalja az apja:) Kerdezo szerintem eloszor keress tobb “bizonyitekot” es beszelj a batyaddal elvegre o idosebb biztosan tudni fogja mit tegyetek. De mindenkeppen ha biztos mondjatok el anyukatoknak! Sot en mar most elmondanam hogy egy r**anc ilyeneket ir apanak!:)

2018. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Eloszor is mar hogy a pi**bane foglalkozna vele? Hiszen az o elete az o szulei."


És? Mit lehet tenni, ha már szar a kapcsolat, vagy nincs köztük szex évek óta?

Ha a férj a szexuális életét mással éli, de a család egybe marad, azzal mi a baj? Ha otthon nem kapja meg, akkor majd másnál megkapja. Senkit nem lehet kényszeríteni arra, hogy évtizedekig szenvedjen egy rossz kapcsolatban. Az emberi kapcsolatok sokat változnak 15-20 év alatt, és a kérdező addig örüljön, amíg az apa nem hagyja ott a családot, bár azt sem tudná megakadályozni. Ebből egyenesen következik, hogy nincs értelme beleavatkozni semmilyen módon. Elég gyerekes és naiv gondolkodásra vall az, ha itt mindenféle praktikákra biztatják a kérdezőt.

2018. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
13-as és az megvan, hogy ha egy kapcsolat valami miatt nem működik, akkor azt meg kell beszélni és valamilyen megoldást kell találni rá vagy, ha már abszolút nem lehet helyrehozni, akkor közös megegyezés alapján véget kell vetni neki? Nem az a megoldás, hogy felrekefélünk, az gusztustalan....
2018. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14-es! Nem mindenki tulajdonít ennek nagy jelentőséget, mert sok esetben nincs is, csak hajlamosak ezt sokan felfújni.
2018. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de úgy néz ki megoldódott a dolog. Tegnap este nagyon kiborultam a dolgoktól, sírtam, remegtem, még a lázam is felment. Erre anyáék is felkeltek,idejöttek vigasztalni, kérdezgették mi a baj, de csak annyit mondtam, hogy érzek valamit, hogy történni fog. Valami nagyon rossz. Ott is aludtak velem a szobában. Ma apukám kérdezgetett, hogy mi a bajom, mit tudok, hallottam e valamit, vagy összevesztem e valaki el stb..ugyanazt válaazoltam mint este is. Anyukám ugye most ért haza nem rég a munkából és elkezdtek gondolkozni és rájöttek, hogy apával van a bajom.(mert kerültem, nem beszéltem vele annyit, szemétkedtem vele) És bejött hozzám beszélni, rákérdezett végre arra is, hogy a ri*anccal van e a bajom, hogy beszél e vele..mondtam hogy igen, és megígérte, hogy ha ennyire felzaklatott az egész többet nem beszél vele, meg, hogy csak azért volt mert magányos és nincs kivel beszélnie. Meg mondta hogy szeretik egymást anyával, válás fel se kerülne szóba, akkor nyaralni se mentünk volna el, meg akkor már nem lennének együtt stb. Remélem igaz is, és nem csak azért volt, hogy leállítson a témáról. Ha bárki aki hasonló cipőben jár(hisz valahogy csak erre a kérdésre tévedt) annak kitartás az egészhez, és tényleg derítsetek ki többet a dolgokról, ne megérzés alapján meséljetek. A válaszokat pedig köszönöm szépen, sokat segítettek :)
2018. júl. 20. 20:11
 17/20 A kérdező kommentje:
Vagy megse.. :'(
2018. júl. 21. 17:39
 18/20 anonim válasza:
Mi történt azóta kérdező?
2018. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Reggel megint láttam a telefonon(a sajátomon ugye amelyiken bejelentkezve maradt), hogy írt neki a ribi, hogy hiányzott tegnap stb..de mire láttam már törölte is a beszélgetést..délutánra már azt láttam, hogy nem ismerősök, és azóta figyelem is, de nem láttam, hogy írt volna neki. És most nem tudom, hogy tényleg betartotta a szavát és nem lépnek többet kapcsolatba, vagy csak addig szól ez az egész amég meg nem győz róla teljesen. De tegnap is alig szólt hozzám, vagy ha igen olyan furcsán. Egy biztos ez a kapcsolat többé nem lesz ugyanaz. Próbálok hozzá lojális maradni, de nehéz..nagyon nehéz.
2018. júl. 22. 08:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem, nem hiszem el, hogy apád ekkora... hadd ne mondjam, mi! Nem elég, hogy nincs annyi esze, hogy ha már udvaroltat magának, akkor titokban tartsa, ne sokkolja ezzel a lányát, de még azután se tudja lerendezni az ügyet, miután balhé van belőle. Nem sunnyogni kéne, meg szerencsétlenkedni, hanem megnyugtatni a gyerekét, és lerendezni ezt minél gyorsabban és fájdalommentesebben a feleségével. Látja, hogy téged kikészít az ügy, az lenne a minimum, hogy kézbe veszi a dolgokat, veled értelmesen elbeszélget, megnyugtat, leveszi a válladról a terhet, és tisztáz mindent. Annyira felbosszant, amikor a gyerek szív a szülők hülyeségei miatt, és ezt szülőként mondom!
2018. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!