Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 év között fiatalon...

30-40 év között fiatalon megözvegyültek, hol tartotok?

Figyelt kérdés
Már volt gyereketek? Azóta lett gyereketek, lett új társatok? Anyagi helyzetetek javult, romlott?

2018. júl. 21. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Anyukám 34 évesen özvegyült meg. Én akkor voltam 5 éves, a tesóm pedig 13. 2 munkahelye volt/van neki, nyilván nehéz volt egyedül felnevelnie minket. Most jutott el addig, így 13 év után, hogy van valaki az életében.
2018. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem az új társ megtalálása nehéz, senki nem hiszi el, hogy egy özvegy képes bárki mást is megszeretni.


Mindenki az érzelmi oldalát látja az özvegységnek, holott komoly anyagi terhet kell cipelni. Két gyerek felnevelése pedig férj nélkül szörnyen nehéz.

2018. júl. 21. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

36éves koromban halt meg, 1.5 volt a fiunk. Az anyagi rész nem téma nàlunk, volt életbiztosítàsa, nekem is van, ha ne adja ég...

4 év telt el, nem volt azóta senkim, nem is érzem még kész magam semmilyen tekintetben :(

2018. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja vesztettem el, 46 vagyok. Ő volt nekem az Igazi, es bár nem a gyerekeim apja de sajátjaként szerette őket.

Sosem kéne más, hiába mondják meg fiatal vagyok. Számomra csak Ő létezik....

2018. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Apa 40 körül volt, mikor anya meghalt.

Pár évig gyászolt, aztán összejött a mostohaanyámmal.


Nos, azóta a nő a minden meg a két gyereke.

A bátyjának nem segít, gyakorlatilag egy városban élnek, de sosem látogatja meg, vagy ugrik be kávéra - pedig azelőtt jó volt a viszonyuk, igazi testvéri.

Az unokatestvéreinek hátat fordít, ignorálja őket.

Én megkaptam tőle, hogy semmire nem viszem az életben, és sajnálja, hogy lánynak születtem, meg velem csak a gond van.

Mikor külön költöztem akkor kb. kéthavonta talán! meglátogatott pár percre (én nem mehetek, ezt a mostohaanyám megmondta).


Most 1000 km-re élek, azt sem tudja, mi van velem, nem ír, nem ímélezik (én hiába üzenek neki kéthetente, nem érdekli), mikor balesetet szenvedtem, kijelentette, hogy "nem fog kijönni hozzám, úgy törjem össze magam".


Szóval apám remekül van, csak épp a leszarom-viselkedésével elérte, hogy az egész családja hátat fordítson neki, ha segítség kell.

Egybe nem gondolt bele, hogy míg a bátyja és én egyetlen kérésére segítetTÜNK volna neki, a nője egy szalmaszálat nem fog keresztbe tenni, ha beteg lesz és a gyerekek sem, mert nem a saját fiai.


Sajnálom őt, egy idióta döntése miatt elcs.szte a saját életét, az enyémet, hátat fordított mindenkinek, aki fontos volt neki addig.

2018. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a menyasszonyom és a kislányunk "távoztak" el. Az esküvő előtt egy héttel. Mondhatni mindenem odaveszett, amiért éltem, dolgoztam.

Ennek öt éve, azóta se tudtam komolyabb párkapcsolatot létesíteni. Tudat alatt bennem van, hogy esetleg megint...

Évente gyújtok egy gyertyát az emlékükre. Mindezt leszámítva élem a mindennapjaimat, dolgozok, mint bárki más


29/f

2018. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!