Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szégyellnéd a szüleidet,...

Te szégyellnéd a szüleidet, ha nagy korkülönbség lenne köztük?

Figyelt kérdés
apum 39 anyum 58 éves és ezt nagyon cikinek érzem, ha átjönnek a haverok vagy együtt megyünk valahova akkor zavaró ez az egész
2018. júl. 21. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Úgysem tudja megmondani senki aki nem ilyen helyzetben van, hogy szégyelné vagy sem... Kívülről szmlélni valamit és benne lenni nagyon más tud lenni.

De föleg a nevelésen és szociális ingereken múlik, hogy szégyenled e.


Szerintem próbálj rájuk büszke lenni, mert úgysem tudsz ellene mit renni, de biztos szereted Őket.


Annyi biztos, hogy ez egy rajtad és döntéseiden kívülálló állalot, vagyis igazából nem ciki semmikép...


Te hány éves vagy?

2018. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Andizsuzsi, nem a társadalmi elvárások miatt nem tartom normálisnak. Egy 40 éves nőnek, akinek szellemileg, lelkileg, minden szempontból egy kamaszkorból éppen kinőtt gyerek a partnere, az nagyon nincs a helyén. Szerintem. A férfi részéről sem természetes. Nyilván mindketten sérültek valamilyen szinten.

Az meg, hogy nem ez volt a kérdés... Ha nem tartom normálisnak, akkor nyilván nem örülnék a helyzetnek.

2018. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
gyerekeink soha nem szégyelték és fel sem merült benük ilyen gondolat pedig férjem idősebb nálam .
2018. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Szegény szüleid... :(
2018. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

12-es, szerintem meg a kényszeres megfelelési kényszer VADIDEGENEKNEK (társadalom) nem normális.


Társadalmi normák szerint az a nő sem normális, aki nála alacsonyabb férfival kezd, mert "hogy néznek már ki", meg "öccse lehetne" stb.


Értelmes ember meg pont leszarja, hogy Icuka néni mit gondol róluk :)

2018. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha te elfogadod és normálisnak tartod a helyzetet, és nem hagyod hogy más véleménye miatt rosszul érezd magad, akkor nincs baj. Szeretnek az emberek szemtetenül és bántóan viselkedni, ne hagyd magad! A Te szüleid, szeretnek, te is szereted őket. Akkor tojni rá, ki mit gondol, ne akarj mindenkinek megfelelni! Engem sokszor azért bántanak, mert 24 évesen korán lettem szülő egyesek szerint. Mosolyogva továbbállok. Nem fogok 40 évesen szülni, csak mert valakinek úgy tetszik. És más sem fog 20 évesen szülni ha neki 40 évesen tetszik. Nem vagyunk egyformák, és ez így van rendjén! Puszi! :)
2018. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!