Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam bejelentette: egy 20...

A fiam bejelentette: egy 20 évvel idősebb nővel van együtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiam 28, a nő 48. Fogalmam sincs, hogyan kellene kezelnem a helyzetet.Nyilván a gyerekem boldogsága a legfontosabb, de akárhogy is, egy szülő se ilyen párt képzel el a gyereke mellé. Ha még 10 év lenne a különbség, azt mondom, érdekes, de oké. De 20??? Állítása szerint a nő gondolkodása fogta meg, hogy el lehet vele beszélgetni mindenről, ellentétben a vele egyidős lányokkal. Felvetettem a gyerek témát is, azért egy 48 éves nőnek már hova lesz gyereke? A fiam azt mondja, ismer olyat, aki 50 évesen szült, így nem aggódik. Úgy érzem tehetetlen vagyok (felnőtt férfi, nem mondhatom meg neki, hogy mit tegyen vagy mit ne), és hátra dőlve kell végig néznem, ahogy a fiam tönkreteszi az életét... Mi van ha ez a nő csak kihasználja? Csak egy gyereket akar még csináltatni magának? Tanácstalan vagyok. Más is volt már hasonló helyzetben?

2018. máj. 29. 15:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%

“azért egy 48 éves nőnek már hova lesz gyereke?”

vs

“Mi van ha ez a nő csak kihasználja? Csak egy gyereket akar még csináltatni magának?”

2018. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legjobb, ha egyelőre nem csinálsz semmit. Ismerd meg a nőt, ha úgy érzed, valami gáz van vele, akkor óvatosan jelezd a fiadban, de ne légy kritikusabb, mintha egy korabeliről lenne szó.
2018. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
81%

A válasz a kérdésedre: SEMMIT!!!

Ahogy mondtad a fiad felnőtt így nem szólhatsz bele az életéb és nem is szabotálhatod.

2018. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
"azért egy 48 éves nőnek hova lesz már gyereke?" = nem lehetetlen (ahogy utána utalok is rá), de jóval kisebb az esélye, arról nem is beszélve, milyen kockázatokkal jár ennyi idősen egy terhesség (down-kór és hasonlók)
2018. máj. 29. 15:15
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
A fiad felnőtt eltudja dönteni, hogy mit tesz!
2018. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
86%
Szerintem bízz a fiadban, elvégre te nevelted és már felnőtt. Ha rosszul is döntött, övé lesz a felelősség. Beszéljetek erről a témáról, mondd el neki a véleményedet a nőről, és hagyd rá.
2018. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
67%
28 éves könyörgöm,meddig akarod fogni a kezét még,nem csoda h idősebb nők vonzák... De ha 26 éves lenne a párja neked tuti azzal is lenne vmi bajod.
2018. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
32%
Ha jot akarsz neki hagyod, mert sokkal tobbet adhat neki mint a sajat korosztalya...majd tanit neki ezt azt...Ha meg csaladot akar akkor lehet keres majd egy fiatalabbat aki majd szul neki... Hagyjad elni a gyereket :)
2018. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
77%

28 vagyok, nem akarok gyereket.

mert van ilyen nő is!

nem csak a gyerekszülés lehet egy nő álma

2018. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
49%
Leforditanam a kerdest: Van egy egeszseges gondolkodasu, erett fiam, aki talalt valakit, akivel boldog. Ez engem miert zavar?
2018. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!