Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem fog úgy szeretni, mint...

Sosem fog úgy szeretni, mint a kislányát?

Figyelt kérdés
Páromnak első házasságából van egy 4 éves kislánya. Imádja, ami egyértelmű. De úgy érzem, mindig csak vele foglalkozik, pedig nem olyan régóta vagyunk együtt. Mikor nálunk van a kislány, egész nap hozzám sem ér, alig szól. A számítógépe a kislánnyal kapcsolatos dolgokkal, képekkel van teli, mindig vásárol neki,rám sosem gondol szinte, fénykép is alig van rólam 1-2 (nem,nem vagyok csúnya). Szeretni fog engem valaha ennyire,vagy hasonlóképp? Érhetek én a kislány nyomába? Amikor összejöttünk, tudtam, hogy van egy lánya, de nem tudtam, hogy így alakulnak majd a dolgok. Lassan ott tartunk, hogy a kislány megmondta az apjának, hogy ,,apával egy ágyban akarok aludni" és kitúrnak.

2018. júl. 22. 07:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én is vágyom a figyelemre és a szeretetre,és rosszul esik,hogy alig kapok. Mondtam már neki,és az a válasz, hogy képzelődök, kapok eleget.
2018. júl. 22. 07:27
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja,és az ágyunk fölé kirakta a kislánya nagy méretű fotóját.
2018. júl. 22. 07:27
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagy annyira jó nő, hogy elvedd az eszét és észrevegye, hogy elhanyagol. Elvan veled. Ennyi.

Én hagynám a fenébe ill. sosem kellene gyerekes pasi, amit leírtál megalázó.

2018. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Ami fontos, azt nem írtad le. Mi van akkor, amikor nincs ott a kislány? Az, hogy azt a gondolom nem túl sok időt, amit a gyerekével tölthet valóban vele is tölti, inkább pozitívum. Sosem fog úgy szeretni, mint a gyerekét, mert a szü-gyerek közötti kapcsolat egészen más jellegű. Ez stabil párkapcsolat és közös gyerek esetén is így van.
2018. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Sose próbálj rivalizálni a gyerekkel, sosem lesztek egy súlycsoportban! A gyerek iránti szeretet nem olyan, mint egy párkapcsolat, előbbre való, mint a te érzéseid. Ezt el kell fogadnod és tiszteletben tartanod, különben hamar lapátra kerülsz!

Gondolom, neked még nincs gyereked??

2018. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Érhetsz a kislány nyomába, mert hogyne érhetnél? Ráadásul te a párja vagy, ő pedig a gyermeke, teljesen másfajta szeretet mindkettő és nem vet rád jó fényt, ha elkezdesz rivalizálni a kislánnyal meg irigykedni rá. Ne haragudj rám, nem rosszindulatból írom, de nekem harminc év múlva esett le, hogy miért viselkedett olyan furán a mostohaanyám, akinek úgy vágytam a kedvességére. A riválisának tekintett már akkor is. pedig csak hatéves voltam. Meg tudott volna fojtani, mikor apám vállára hajtottam a fejem, de amikor az övére próbáltam, azt felelte, ne tehénkedjek rá. Hát nem volt aranyos?
2018. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
A páromnak van gyermeke. Nekem nincs. Ha itt a gyerek, vele foglalkozik. Sőt, szoktam mondani, hogy ma apa nap van, aludjatok együtt. Addig főzök, lefoglalom magam. Sosem volt ebből gond. Sőt, erősíti a kapcsolatot. A gyermekét szülőként szereti. Engem párjaként.
2018. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy félreértem, de úgy értelmeztem, hogy a kislány nem vele él. Így szerintem tök természetes, hogy amikor nálatok van a kislány, akkor vele foglalkozik. Hiszen máskor nem teheti.

A lényeg, hogy veled milyen, amikor nem nálatok van a kislány.

Szerintem teljesen más a két szeretet, nem lehet összehasonlítani. Úgyhogy nem is kell ilyenen gondolkodni, hogy úgy fog-e szeretni.

Én nem szeretném, ha úgy szeretne a párom, mint egy gyereket :D

2018. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Éretlen vagy még. És, talán ezügyben sosem leszel az. Ne válassz olyan férfit, akinek gyereke van. Vitaforrás lesz, ami szakításhoz vezet. Vagy ha nem szakításhoz, akkor hisztizni fogsz.
2018. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Meg fog utálni, mert rájön,hogy önző vagy.
2018. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!