Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem fog úgy szeretni, mint...

Sosem fog úgy szeretni, mint a kislányát?

Figyelt kérdés
Páromnak első házasságából van egy 4 éves kislánya. Imádja, ami egyértelmű. De úgy érzem, mindig csak vele foglalkozik, pedig nem olyan régóta vagyunk együtt. Mikor nálunk van a kislány, egész nap hozzám sem ér, alig szól. A számítógépe a kislánnyal kapcsolatos dolgokkal, képekkel van teli, mindig vásárol neki,rám sosem gondol szinte, fénykép is alig van rólam 1-2 (nem,nem vagyok csúnya). Szeretni fog engem valaha ennyire,vagy hasonlóképp? Érhetek én a kislány nyomába? Amikor összejöttünk, tudtam, hogy van egy lánya, de nem tudtam, hogy így alakulnak majd a dolgok. Lassan ott tartunk, hogy a kislány megmondta az apjának, hogy ,,apával egy ágyban akarok aludni" és kitúrnak.

2018. júl. 22. 07:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem veletek él,akkor kicsit legyél megértőbb. Az én páromnak 2 gyereke van az előző kapcsolatából. A fiú 6 a kislány 2.5 volt mikor megismetem őket. A kislánnyal imádjuk egymást. Mikor meglátott azt mondta: Én a nénivel megyek. :) most már 8 éves és most is szeretjük egymást. Az évek során volt,hogy mellettem aludt,volt hogy az apja mellett. Sosem hisztiztem érte,hogy de igenis apa mellett akarok aludni. Egy kislány életében nagyon fontos az apa. Ő az első szerelme. Én korán elveszítettem az apukámat és tudom milyen nélkülözni,ezért átérzem mennyire hiányozhatnak egymásnak. Próbálj programot kitalálni a kislánnyal. Mi sokat sütünk-főzünk. Most h nagyobb trécselünk,körmöt festünk ( szünetekben persze :) ) . Szóval próbálj a kislány barátnője lenni,és a párod is örülni fog. 2 verzió Ha Veletek él a kislány akkor azért más a helyzet- akkor kijárna,hogy kicsit többet foglalkozzon Veled ennél,viszont ebben az esetben még jobban kéne foglalkoznod a gyermekkel.
2018. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Úgy gondolom, nem az apuka neveli a gyermeket, láthatásra viheti el, ezért teljesen természetes, hogy akkor vele foglalkozik.

Sőt, az is, hogy rengeteg fotó van a kislányról, és sokkal kevesebb rólad.

Ha apuka kell, kelljen a kislány is!

2018. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Sosem, de furcsa is lenne. Ő a lanya, te pedig a párja vagy.
2018. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem fog úgy szeretni, hisze ez másfajta szeretet. Arról nem is beszélve, hogy MINDEN (normális) szülő életében a gyerek áll az első helyen.

Ugye nem vagy féltékeny egy 4 évesre?

2018. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

"Imádja, ami egyértelmű."


Ugyan, dehogy egyértelmű.

Amikor a szüleim elváltak, 4 évesen az "apám" úgy otthagyott, mint a sicc, felém se nézett többet.

Ez gusztustalan, de amit a te párod csinál, az se teljesen normális. Úgy látszik, a férfiak képtelenek a normális reakciókra, viselkedésre.

A pasi nem szeret téged, az biztos. Én otthagynám.

2018. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

"Sosem fog úgy szeretni, mint a kislányát?"


Bizony, sosem!


Én a helyedben olyat keresnék, aki akkor sem zár ki az életéből teljesen, amikor az esetleges lánya is vele van, hanem KÖZÖS programokat, fényképeket stb. oszt meg, ahol látszik, hogy szeret.

2018. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!