Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
sziasztok!éreztétek már hogy nincs kiút? 3 hónapja élek a barátommal,de a 16 éves lányának nem vagyok szimpi.Mindent megtesz hogy mi szétmenjünk.A párommal jól megértjük egymást de mikor jön a lány folyton veszekedünk.Minden hétvégén jön. Szó szerint belém köt. Az a baj hogy a párom nem mellém áll.Azt mondta 3 nőnél is többet ér a lánya és aki közéjük áll elküldi.ti mit csinálnátok?

#csinálnátok?
2018. júl. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Elmennék,vegye el a lányát,ezért nem kelett sose csomagos pasi..
2018. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Elöször el kell fogadni, hogy neki a gyereke lesz a legfontosabb, ami szerintem èrthető...


Úgy gondolom nem vagy könnyü helyzetben...Kèt lehetősèg van vagy valahogy elviseled, megbèkèlsz a helyzetel vagy szakítasz a csávóval.


Èn a helyedben lehet nem erőltetnèm tovább a kapcsolatot. Mert ha nagyon rossz a kapcsolatot a lányával akkor elobb vagy utobb úgy is annyira összefogtok veszni, hogy vège lesz az egèsznek vagy is csak az idődet pazarolod.

2018. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
hagyd ott! találsz ennél jobbat is!
2018. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
De jo, hogy neki fontosabb a gyereke, mint holmi nőcske, végre egy értelmes ember :)
2018. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Előző nem holmi nőcske a párunk. De akinek holmi nőcske a társa, az éljen a gyerekeivel egyedül,de ne fujjon másokra h boldog kapcsolatban élnek..
2018. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez később csak rosszabb lesz sajnos. Én megmondanám hogy nem szeretnék közéjük állni (ami igaz is) és köszönnék egy viszlátot. Ha valóban igaz amit mondasz(ő köt beléd stb), és a párod meg sem próbál beszélni vele, akkor hagyd csak, élje le az életét a lányával. Majd talán egyszer rájön...
2018. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is, vedd elő a bőröndödet, és csomagolj össze, aztán viszlát.

Amúgy egy pasi nyugodtan viselkedhet így, szó se róla. Csak aztán ne lepődjön meg, ha csak a tenyere lesz neki, meg az öt ujja.

2018. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál a lánnyal közös programot szervezni? Ha nem, akkor egy próbát megérne, ha rosszul sül el, akkor...jobb, ha vége, a kislány előbb vagy utóbb úgyis elintézné...
2018. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!