Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám újra nősül, szeptemberben...

Apám újra nősül, szeptemberben lagzi. Mi a szerepem az esküvőn?

Figyelt kérdés
Apámmal inkább csak azért vagyok jóban, mert muszáj, a kapcsolatunkat haveriként jellemezném, sose volt rendes apa-lánya kapcsolat. Amióta anyummal elváltak, szóval 2 éves korom óta, azóta anyummal élek. Szeptemberben újra házasodik apám, a menyasszonyának is van egy lánya. Nagy banzáj lesz, az tény. Senki sem mondott nekem semmit, hogy mi lenne a feladatom, de mégis úgy érzem, hogy valami azért mégiscsak kéne, hogy legyen. Szerinetek normális esetben milyen elvárással vannak felém? Ajándékot kéne vennem? Múlt hónapban múltam 18, még tanulok, de nyári melóból van valamennyi spórólt pénzem, bár nem szívesen költeném rájuk. Alapból az esküvők terén sincs sok tapasztalatom.

2018. júl. 24. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne feladatod szólnának, de azon kívül, hogy megjelensz semmi más dolgod nincs. Valami apróságot vigyél nekik, a gyerektől nem vár pénzt egy szülő sem.
2018. júl. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Az lesz a feladatod hogy ott legyél és támogasd apukád.
2018. júl. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Például lehetsz koszorúslány vagy tanu ha ezekfe felkérnek. Egyébként semmi kötelezettséged nincs,esetleg süthetsz egy kis süteményt a lagzira kedvessègből. Ajándék a "magad gyermek szintjén". Nagyon szép képkeretek vannak a Pepcoban,ebbe tehetnék az esküvői képeket pl. és nem is drága 1500ból megvagy.
2018. júl. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Az lesz a dolgod, hogy ott legyél és jól berúgj.
2018. júl. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Pénzt ne adj inkább vmi aproságot, azon kivül.legyélt ptt aztán ennyi.


Érezd jol magad, beszélgess másokkal, táncolj olyesni, neked SEMMI dolgod nem.lesz az esküvön, föleg ha "csak ugy van" kapcsolatod apáddal :)

2018. júl. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, veszek nekik majd valami apróságot és próbálok nem rágöecsölni! Termeszetesen ment a zold pipa! :D
2018. júl. 25. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt szivesen veszed ha ők költenek râd? Mièrt is kell tartani vele a kapcsolatot? Ja, mert a pènze jó?? Elèg furcsàn vagy nevelve...
2018. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon imádom az ilyen embereket, mint Te, akik a saját életükben valószínüleg nem tudnak kiteljesülni, mert ahogy itt sem, valójában sem kiváncsi rájuk senki, ezért online próbálnak okoskodni, természetesen noname.

Ha nem sikerült értelmezni a kérdésem, leírom neked a lényeget mégegyszer és ezúttal hátha sikerül megértened. Mivel az esküvők terén nem sok tapasztalatom van, ezért arra voltam kíváncsi, mi a feladatom, hogy milyen íratlan szabályoknak kell megfelelnem és köszönhetően az előtted íróknak, meg is kaptam a válaszom. Szimplán külső véleményekre voltam kiváncsi.

De, hogy Te se maradj válasz nélkül, azért tartom apámmal a kapcsolatot, mert az Apám. Pont. Bármi történhet, ő attól még az apám marad akkor is, ha nem vagyunk olyan viszonyban. Így online, nem vagyok épp a leghitelesebb, de nyugodtan aludhatsz éjszaka, ha azt mondom, hogy nem azért tartom vele a kapcsolatot, mert karácsonykor szoktam tőle egy bonbont kapni. Ugyanis sose kaptam tőle semmilyen anyagi vagy lelki támogatást, amivel hozzájárult volna akár a felnevelésemhez, vagy akár az oktatásomhoz, vagy bármihez.

Véleményem szerint a neveltetésemmel semmi gond nincs, köszönhetően Édesanyámnak!

2018. júl. 27. 01:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy kedves #7, mivel a válaszod semmilyen téren nem volt hasznos a kérdésemre, a lefelé mutató piros kéz jelet (fát) használtam a válaszod értékelésére!
2018. júl. 27. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!