Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukamat most vitte el a...

Anyukamat most vitte el a mento es a parom a nappaliba bulizik. Miert kell hogy ez tortenjen?

Figyelt kérdés
Anyukam rosszul lett az elobb ugyhogy elvitte a mento. Hugom bement vele a korhazba en meg itt probalom vissza altatni a ket kislanyomat a parom meg vedel es bulizik a nappaliba a hugaval,batjaval es annak a vihogos ribizlijevel. Annyira ver a sors engem annyira feltem anyukamat is es egyedul erzem magamat. Miert kell ennek tortennie? Szet vagyok hulva es igen itt a gyakorin sirok mert nincs kinek :(

2018. júl. 29. 03:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, hogy ez történt veled. Remélem anyukádnak nem lesz semmi baja. A párod egy érzéketlen hímvessző...
2018. júl. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon faj nekem ez :( neki tobbet er a pia mint hogy egy kicsit velem lenne most :( annyira elegem van mar most ugy osszejott minden :(
2018. júl. 29. 03:09
 3/24 anonim válasza:
82%

Ha felkel majd valamikor, tán normalizálódik a helyzet és átértékeli hogy mi is történt valójában.

Egy kalappal kedves anyuka :)

F.

2018. júl. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehet együtt lenni egy ilyen taho pasival? Teljesen biztos vagyok benne, hogy nem ez az első bunkó megnyilvánulása. Te választottad...
2018. júl. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Amikor az én anyukámat vitte el a mentő, és erről értesítettek (100 km-re élünk), a párom (most már férjem) épp céges buliban volt (szintén alkoholfogyasztással, szóval a pia nem mentség). Felhívtam, mert nagyon el voltam keseredve, és kérni se kellett, taxiba pattant, és 10 perc múlva már otthon vigazstalt. Nem hiszem, hogy pasivonás lenne, hogy mind érzéketlen és tahó, nem nyújt olyan támaszt ,amit kellene.

Kedves Kérdező, bocs, hogy ezt írom, de legalább kiderült, hogy hol is vagy te a sorrendben a kedves párodnak, a minimum az lett volna, hogy lefújja a partit (a tahó társaságnak is lehetne annyi esze, hogy visszavonul ilyen helyzetben,de hátha a pasidat nem zavarja a szitu, őket miért zavarná), és ő foglalkozik a gyerekekkel, hogy Te is csinálhasd azt, ami számodra most a megnyugtató, és a gyerekek altatása helyett mehetnél te is a kórházba. Tedd a kezedet a szívedre, ugye nem ez az első ilyen húzása, hogy sz...ba se vesz téged meg az igényeidet? Azért hosszú távra nézve jó lenne, ha elbezsélgetnétek, hogy kinek mit jelent acsalád, a kapcsolat, egymás tiszteleteés támogatása, mert ennél nagyobb bajok is történhetnek még az életben, ne akkor koppanj megint, hogy őt hidegen hagyja.

2018. júl. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

4-es.

Ne általánosits. Nem minden férfi ilyen. Az, hogy Ti ilyen bunkó, 1bites alakokkal éltek, csakis és kizárolag a TI hibátok.

Nekem ilyen férfi a virágaimat sem locsolhatná meg, nem még hogy a párom legyen, végképp nem a gyermekeim apja.

Kérdező. Majd a nap folyamán kommunikálj vele, ha kijózanodik, bár sok értelmét nem látom. Anyukádnak jobbulást.

2018. júl. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
Miért, te meg gyakorizol, és?
2018. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

"A Pasik ilyenek sajnos"


Az, hogy neked csak ilyen 2 bites tufaagyú pasik jönnek össze, mert gondolom "süt rólad az értelem", attól még nem kéne általánosítani.

2018. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Rossz párválasztás :/
2018. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Méghogy ilyenek a pasik? Nagy lóf...szt. Te választottál egy egysejtű tetvet. Az én pasim nem ilyen, és a nők tobbségéé SEM ilyen.

Ilyennel nem kell összeállni, pláne szülni neki, pláne kettőt is. Most már nincs mit tenni, így jártál.

2018. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!