Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak mert huzamosabb...

Mit csináljak mert huzamosabb ideig már nem bírom ki édesanyám társaságát. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos a külön költözés nem megoldhatót anyagi helyzetem miatt. Egyszerűen a keresetem nem lenne elég arra, hogy albérletet + kiadásaimat is fedezzem. De itthon sem bírom. Folyamatosan óbégat mint egy nemnormális hülye, tohog magába meg kötözködik.

#p.l.
2018. júl. 30. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, pedig próbálj meg jobban fizető állást vagy másodállást keresni és akár többetmagaddal is albérletbe költözni, egy szoba bérlése nem annyi, mint egy lakásé. Nem fog megváltozni, amíg otthon laksz.
2018. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minél többet jársz el dolgozni, annál kevesebbet kell "otthon" lenned az "édes"-anyáddal.


Kitérő; hülyeségből, de nem tudom visszatartani. Ha agyonütöd, a börtönben nem lesz veled.


Jobb ötletem nincs.

2018. aug. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!