Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se testvère, se unokatestvère...

Se testvère, se unokatestvère nincs, senkije se lesz?

Figyelt kérdés
Kislànyom egyke, egyedül.nevelem. Sok egykènek azèrt van legalàbb unokatestvère, akivel még felnőtt korban is összejàrnak. De neki az sincs. Tulajdonkèppen felnőtt korban.csak a magàny vàrja. Telefon is minek.majd neki. Ùgyse tud felhìvni senkit....
2018. aug. 1. 17:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Neked is lehet még párod, és még egy gyereked.
2018. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egyedül nevelt, egyke vagyok, 34 éves, unokatesóm sincs, nő vagyok.

Van 2 gyerkőcöm, férjem, neki családja, barátaim. Nem vagyok magányos. Kár ezen aggódni. Nem tudhatod mi a jövője.

2018. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Elarulom neked hogy a 13 unokatesombol olyan is van akinek meg a telefonszama sincs meg. Feszbukon is bejeloltem, es max csaladi talalkozon megkerdezzuk egymast hogy s mint.

Felnottkorban meg nem a magany, hanem a parja es a baratai varjak.

2018. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van vagy 30 unokatestvérem, abból kettővel találkozom kb. évente 2x családi eseményeken, a többieket meg szinte nem is látom. :D

Van még 7 milliárd másik ember a bolygón, nem fog egyedül maradni a kislányod.

2018. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
93%

Jézusom o.o


Mi az, hogy csak a magány várja?:DDD

20 éves vagyok, két éve egyedül élek. Nincsen se testvérem, se unokatestvérem. De köszönöm szépen, nagyon jól megvagyok nélkülük, sosem hiányzott az, hogy legyen testvérem. Nem unatkozom, ugyanis vannak barátaim és párom is, akikkel rengeteg programot szoktunk szervezni, vagy csak átjönnek egy kávéra. Vagy szerinted az ember nem ismerkedik, a családján lógva éli le az életét?

2018. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Saját családja se lesz, férjjel, gyerekkel? Vagy egy társa, gyerek nélkül akár (hisz nem kötelező)? Vagy barátai? Szerintem ne aggódj ennyire :)
2018. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
85%

hát én a hülye anyja miatt sajnálom...


ovistárs, osztálytársak, szomszédok, stb? jó, hogy előre eldöntöd, hogy neki senkije se lesz, akivel összejárjon. képzeld, én egyik unokatesómmal se járok össze. és akkor se nagyon jártunk össze,mikor nem volt több ezer km köztünk.

2018. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
82%
Nekem vannak unokatestvéreim, de gyerekkorban láttam mindegyiket utoljára. Már vagy 20 éve nem beszéltem egyikkel sem. Akkor ezek szerint nekem sem kell telefon? LOL
2018. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Ès ki a francot hìvsz fel utolsò? LOL. Ha màr itt tartunk, feltettem egy kèrdèst kultùràltan, nem hülyèztem, pocskondiàztam senkkit. Kèrem a vàlaszolòkat, hogy ha nem tudnak kultùràltan ìrni, csak sèrtegetni, akkor inkább ne ìrjon semmit. Köszönöm.
2018. aug. 1. 20:58
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kutya nem sértegetett téged, legfeljebb a válaszolók arra próbáltak rávilágítani, hogy kicsit abszurd a kérdésed. Az ember életében fontos a család, ez OK, ebben igazad van. A tiétek kicsi: te, meg a kislányod. De vannak ám a világon barátok, lehet még társad neked is, a kislányodnak is (majd ha felnő), szóval nem lesz ám ez mindig így.

Azt szokták mondani, hogy az embernek van egy vér szerinti családja (a rokonok), meg egy választott családja ( a barátok). Ez utóbbi is nagyon fontos, ezt ne felejtsd el!

Neveld a lányodat érdeklődő, nyitott, okos embernek, akit szeretni lehet - és nem lesz magányos, egészen biztosan!

2018. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!