Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha azért nem...

Mit csináljak, ha azért nem engedtek el bulizni, mert két meleg sráccal mentem volna? 16/f

Figyelt kérdés

az egyikük a legjobb haverom, már évek óta ismerem, gyakran van nálunk, meg mindig is egy társasággal jártunk mindenhova, ismerik őt. csak közben összejött egy sráccal, kb. 4 hónapja, de én vele is jóban lettem és átjöttek és míg készülődtem ők kint maradtak a nappaliban. aztán mikor elköszöntem, hogy megyek, akkor elkaptak, hogy nem megyek velük sehova, mert látták őket, hogy csókolóznak a nappaliban titokban és én ilyen emberekkel nem mehetek, mert belevisznek rosszba.

nem értik meg, hogy nem leszek meleg és amúgy ott van a buliban egy csaj, akivel már alakultak a dolgok és most lehet már ő is mással kavar.

érdemes lenne kiszökni vagy mit csináljak???



2018. aug. 4. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
A szüleid buigottak és tudatlanok, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Illetve annyit, hogy legközelebb nem mondod meg, hogy velük mész.
2018. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Szökj ki ennyi.
2018. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%

Mesélj a lányról és a hozzá kapcsolódó érzéseidről.


Szüleid reakciója amúgy természetes:


"a felnőtt homoszexuálisok befolyásolhatják a gyermekek fejlődő szexualitását, növelve annak a valószínűségét, hogy felnőttként azonos neműekhez fognak vonzódni. Gallup a homoszexualitás kialakulásáról azt mondja, hogy egy elképzelés szerint a pubertáskorba lépett fiúk esetében van egy kritikus periódus, amely meghatározhatja a későbbi szexuális irányultságot. "


[link]

2018. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

"Rosszba".


Hát igen,még mindig sok a tudatlan.

2018. aug. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Én sem engednélek el 16 évesen két bunkó tahó bu...val, akik a haver lakásán sem tudják magukat visszafogni és ott csókolóznak. Hányinger.
2018. aug. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Azoknak a fiúknak/férfiaknak, akiknek csak azért jönnek be a lányok, mert óvták őket a melegektől, van egy rossz hírem...
2018. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Azért a két kis .... igazán kibirhatta volna hogy nem smárolnak anyádék/apádék házában, a központi részen a nappaliban, pláne hogy a szüleid is otthon vannak. Nincs agyuk? Az neked nem gáz? Jaaa nem ha két srác smárol az a VILÁG LEGTERMÉSZETESEBB DOLGA , sokkal természetesebb mint a srác/lány kombó...
2018. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
De ha egy fiú még egy lány barátja smárolt volna és arra lett volna ez a szülők reakciója, akkor persze teljesen fel lennének háborodva, hogy milyen konzervatívak, maradiak.:P
2018. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
#3 Az origo fakenews, ne égesd magad.
2018. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
Az origo nem fakenews, itt meg főleg nem, csupán beszámolt tudományos kutatásokról és vitákról. Ne égesd magad.
2018. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!