Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés
Van egy "kapcsolatom". Nagyon szeretem, de nős és 4 gyerek apja! Most lett volna lehetőségünk összeköltözni, de azt mondta, hogy a kislány nagyon hozzá nőtt (2éves) és nem tud eljönni otthonról. Talán2-3év múlva, mert akkor már biztos nem fog annyira ragaszkodni hozzá! Ez a kapcsolat majdnem 3,5 éve tart (igen a kislány közben született). Ő 36 éves! Most lenne egy 24 éves srác, akinek tetszem. Szerintem is helyes, meg nagyon kedves. De nem tudom mit csináljak. Szeretem a párom, csak már kikészít a várakozás. Azt is valószínűnek tartom, hogy talán mi soha nem is fogunk együtt lakni! Mit csinálnátok? Maradnátok a férfivel, akit szerettek, vagy megpróbálnátok a másik sráccal? Köszönöm a válaszokat! 20/L
2010. jún. 20. 14:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
még fiatal vagy.. ne pazarold az időtet olyan várakozásra, aminek nincs biztosítéka..
2010. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű a másik! Még fiatal vagy, ne arra menjen ez rá, hogy csak vársz és vársz, mert tuti az lenne... Mindig lesz kifogás... Pláne h közbe született a gyerek??? Ha neked ez élet...
2010. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Én meghagynám a férfit a gyerekeiknek, és összejönnék az új sráccal akivel talán egy kicsit tisztességesebb kapcsolatot tudnál kialakitani!
2010. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Már rég otthagytam volna. Bocsi, de ha valóban szeret téged, akkor mindek csinál még egy gyereket a feleségének? Ez a pasi csak átver és kihasznál, soha nem fogtok együtt lakni, mert amikor már nagyobb lesz a gyerek, akkor jön, hogy most kamaszodnak, most lelki támogatásra van szükség a feleségének, mert kikészítik, ezzel még simán 10-15 évig tudja húzni a dolgokat.


Próbáld meg a másik sráccal! Nem veszítesz vele semmit :)

(mert a jelenlegi pasid akkor a feleségével lesz és a gyerekekkel és simán újra össze tudtok jönni, ha úgy alakul)

Tényleg, a feleség tud rólad?

2010. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%
Ha eddig még nem jöttél volna rá,hogy egy szélhámos kapcája vagy,akkor most éppen ideje.Ha egy éve elhagytad volna,már akkor is késő lenne.Egyébként a helyedben lesülne a pofámról a bőr szégyenemben.
2010. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd azt a családos apát,ne tegyél tönkre egy családot, a másik fiatal vagy hozzá inkább válaszad a fiatalabb srácot.
2010. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Tudta régebben! Hogy most tudja-e nem tudom! Bár nem csinálunk belőle titkot! Eléggé kis faluban lakunk, mindenki ismer mindenkit! De nem szoktunk bújkálni!
2010. jún. 20. 15:02
 8/40 anonim ***** válasza:
76%

hagyd a pasit,nyomulj a másodikra!

ha neki tetszel!

2010. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%
Új pasi...
2010. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
62%
Úristen mintha én tettem volna fel a kérdést stimmel a gyerekek száma a kis lány életkora a négy év és az én életkoron is 20. Fura. Sajnos tanácsot nem tudok adni de együtt érzek veled.
2010. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!