Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek ha ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés
Van egy 30 év körüli férfi aki felajánlotta hogy anyagilag támogat de cserébe érezzük jól magunkat szóval ebbe beletartozik a sex, vásárlás, utazás stb. Mivel nem vagyok gazdag csak amit összekuporgatok magamnak pénzt így suli mellett abból veszem meg azt amire szükségem van.. de így mégiscsak könnyebb lenne. Ti belemennétek? Normális emberekre vagyok kíváncsi!!!
2010. nov. 18. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom a korodat... de elényeg az, hogy kérdezz rá pontosabban, mondja el részletesen mit miért, és mérd fel úgy a helyzeted. sajnos kevés az info ahhoz, hogy tudjunk válaszolni, én így érzem.
2010. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hibákért bocs.:$
2010. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szexbe csak akkor menj bele ha rendes ember aki nem csak azért fizek jól megtoljon...

egyébként ha normális akkor bele lehet menni, később talán más is lehet belőle... :)

2010. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

lol


jól körülírtad a bitcH fogalmát. Szerintem tartsd meg női mivoltod,, és a tartásod.

F

2010. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ha simán szexre lenne szükségem akkor keresnék egy olyan férfit, akivel ilyen kapcsolatba kerülök, de NEM PÉNZÉRT! Te kb. pénzért lennél neki a ... Nem, soha nem vállalnám.
2010. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
megkérdeztem hogy milyen kapcsolatot szeretne tőlem és azt mondta hogy tartos kapcsolatot és nem szereti a kalandokat. Azt is mondta hogy nem is volt neki sok mert válogatós.
2010. nov. 18. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem! Inkább kevés pénzzel, de szerelemben, szeretetben, megértésben élni, mint pénzért lenni valakivel. Én megalázónak érezném és előbb-utóbb semmi önértékelésem nem lenne.
2010. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez nem egyenlő a k*vákkal.
2010. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ők nem járnak.

Nincsenek párkapcsolatban.


A fickó felajánlotta, fizet neki (pénz), ha összejárnak és rendszeresen lefekszik vele. (szex)


Mindaz amit leírtál, csak eufémizmus a prošti fogalmára.

Lehet ezt túlragozni, lehet itt magyarázkodni körmötök szakadtáig is. Akkor is azt jelenti.

2010. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

anyagi ellenszolgáltatás fejében testi gyönyört kap az illető, ezt ráadásul még meg is kérdezte, hogy biztos ami biztos ha fizetek akkor lesz szex? Ja..tartós kapcsolatot képzeltem = tartósan anyagi ellenszolgáltatás fejében kefélgetni foglak téged.


Tényleg nem egyenlő a kurv@val sokkal inkább kitartottság

a sima kurv@ kevesebbért is kefél nem kell utazni is elvinni....a szerelem meg nem így indul fizetek akkor kefélsz?

2010. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!