Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van-e jogom...

Szerintetek van-e jogom megsértődni? Vagy ez máshol is igy van?

Figyelt kérdés
Mos jövök anyósoméktol és már nagyjábol megszoktam h akármikor oda érek hozzájuk mindig ép ebédelnek ha 1kor megy ak is ha este 6kor ak is...és mondom felmék egy kávéra mivel a férjem is ott csinálgatott valamit erre 2ora hosszát várok és se egy kávé és se h megkérdezze h éhes vagy-e vagy mittom én hanem ök nagyban zabálnak én meg mint a moziban nézek m ép éhes is voltam...de nem semmi,fölb...és hazajöttem a férjem még mindig ott van...Most nem ezért v azért de ök akármikor eljöttek mindig az az első nálam h mit kérnek kávét?szörpöt?nescavét?v amim van mindennel kinálom őket m a férjemnek van még 3tesoja is és mindig kiszolgálom őket v ha ép ettünk ak mindig teritettem szó nélkül h egyen az a valamelyik m hát mégis egy családba tartozunk...és most megsértödtem,persze nem mondom h muszáj engem etetniük de azért talán illet volna megkérdezni h hé te hülye eszel-e v iszol-e v sem?és nem ez az elsö ilyen eset cs mindig rájuk hagytam...
2010. jún. 20. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Drága vagy:)van jogod megsértődni mindenkinek van joga de nemsokra mész vele sajnos..igen illett volna de hát szemtelen csak nem elszel hogy megkínáltatod magad :D ismerek ilyet is.Meg azt is amiről meséltél bár nem anyós sztori de ők is rokonok.Sosem tettek ki magukért különösebben ha átmentünk hozzájuk pedig közeli rokonok.Még annyit sem hogy kiraktak volna ropit vagy valami.:P:)De olyan is volt már hogy vittünk xyon rokonunknak egy kis csemegét mert beteg volt és amikor megkérdezték h iszunk e vagy eszünk valamit akkor abból a cuccból kínáltak amit vittünk nekik na az meg milyen már...
2010. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van !
2010. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen bunkók.

Szerintem nem ehhez az emberhez kellett volna hozzámenned, de biztos vagyok benne, hogy ezen már te is elgodolkodtál.

Legalább a férjednek meg kellett volna kérdeznie.

Ha tudsz akkor szerintem keress másik családot, hacsak nem egész életedben ilyeneket akarsz átélni.

2010. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy vannak vele, ha akarsz valamit, akkor szolgáld ki magad. :S

Kérdezd meg, hogy ihatsz-e egy kávét vagy ha éhes vagy, akkor marad-e még egy kicsi neked is. Sajnos szerintem mást nem tudsz tenni.

Annak nem látom értelmét, ha legközelebb mennek hozzátok, akkor Te leszel a bunkó és nem kínálod meg őket semmivel, azzal csak azt éred el, hogy még ellenségesebbek lesznek. Szerintem :)

2010. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

tudod szerintem jogosan sértődtél meg. normális emberek legalább megkérdezik ,hogy eszel vagy iszol valamit? de nem még ők ezt sem, pedig te sokat tettél értük mikor ők nálatok voltak. szóval szerintem jogosan sértődtél meg.

egyébként ha valaki nálunk van alap,hogy megkínáljuk valamivel...nem még az, hogy hagyjuk,hogy bámuljanak ahogy mi eszünk:S:/ ez nagyon nagy bunkóság.

2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez tényleg nagy parasztság volt tőlük már elnézést...

Nálunk is úgy szokás én is úgy lettem nevelve,ha jön bárki,rokon,ismerős megkínáljuk... nekem nem is lenne pofám úgy enni más előtt,hogy meg sem kérdezem,hogy kér -e,vagy,hogy ne öntsek neki valamit...

Hallottam mástól is ilyen sztorit,hogy az apja családjánál ugyanez volt...

Elég gáz. És amúgy tök jogosan sértődtél meg...

És a férjed ilyenkor nem szól semmit?

2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%
szerintem meg van egy ojan mondáss, miszerint: "néma ygereknek anyja". Am tökmindegy, mert akk sem értem hogy egy feleség hogyan tud ijen rémes hejesírással írni.feltételezem am hogy nem 16 éves vagy. Ha nem kamu ez a kérdés, akk rápippantok egy szivarra.
2010. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

ma 15:26

Az még a jobbik eset ha megkinálnak abból amit viszel, nekem volt olyan hogy éhesen elmentem vendégségbe és 2 nagy doboz süteményt vittem hogy majd eszek belőle akkor én is. Odaadtam a házi gazdának ő vigyorgott hogy milyen kedves vagyok köszöni szépen utána pedig szépen kivitte a konyhájába és bedugta a szekrényébe, esze ágában se volt felbontani és megkinálna a nagy rakás sütiből amit igazándiból azért vittem, hogy közösen megegyünk! Mivel én fizettem ki ezért illett volna felbontani és megkinálni engem de hát sokan nem ismerik az ETIKÁT!

Ez van ezek birkák sose fognak megváltozni!

Ha nálam feljön valaki sose tenném meg hogy előtte zabálok ő meg csorgatja a nyálát ez már bunkóság!

2010. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

15:27-> szerintem nem a férje tehet erről,hogy ilyen a családja... miért kéne emiatt más családot keresnie,főleg,ha szeretik egymást a férjével? :)

Ha szeretsz valakit,akkor el kell,hogy fogad,ha kicsit hangyás is a családja...:S

2010. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

ma 15:30

Szerintem te vagy 16 éves szintén blöki!

Mégis mit csináljon ez a néma gyerek kérdező? "Héjj kinálj már meg kajával b@szd meg én is éhes vagyok" Igy gondoltad?

2010. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!