Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van-e jogom...

Szerintetek van-e jogom megsértődni? Vagy ez máshol is igy van?

Figyelt kérdés
Mos jövök anyósoméktol és már nagyjábol megszoktam h akármikor oda érek hozzájuk mindig ép ebédelnek ha 1kor megy ak is ha este 6kor ak is...és mondom felmék egy kávéra mivel a férjem is ott csinálgatott valamit erre 2ora hosszát várok és se egy kávé és se h megkérdezze h éhes vagy-e vagy mittom én hanem ök nagyban zabálnak én meg mint a moziban nézek m ép éhes is voltam...de nem semmi,fölb...és hazajöttem a férjem még mindig ott van...Most nem ezért v azért de ök akármikor eljöttek mindig az az első nálam h mit kérnek kávét?szörpöt?nescavét?v amim van mindennel kinálom őket m a férjemnek van még 3tesoja is és mindig kiszolgálom őket v ha ép ettünk ak mindig teritettem szó nélkül h egyen az a valamelyik m hát mégis egy családba tartozunk...és most megsértödtem,persze nem mondom h muszáj engem etetniük de azért talán illet volna megkérdezni h hé te hülye eszel-e v iszol-e v sem?és nem ez az elsö ilyen eset cs mindig rájuk hagytam...
2010. jún. 20. 15:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
No, ezt sikerült hiba nélkül leirni, az előző meg hemzsegett...
2010. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

mennyi ideje vagy együtt a férjeddel? mert ha már évek óta,akkor igaza mondás: Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Náluk mások a szokások,szólj!


OFF: az én apukám is vajdasági magyar,és soha nem ír vagy beszél így! (belegondoltál egyébként mekkora hülyeséget írtál? Hogy így beszéltek is? :) Pl: akkor ti így beszéltek: "Akk mit csináljunk moziba menjünk vö buliba. csö haza kell mennem mö át kell öltözni hö jól nézzek ki"

/kiejtés szerint irtam/

Ezt szimplán lustaságnak nevezik,amit csinálsz :) És ahelyett h megsértődnél,inkább fogadd meg a tanácsokat és írj helyesen.

2010. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Azt tudjátok h h kell helyesen irni de viselkedni azt már nem...nem is értem m kell basztatni a határon túli magyarokat?de mindegy ez már más kérdés...
2010. jún. 21. 13:11
 24/24 anonim ***** válasza:

Hello,én irtam ma 11.51kor.

Semmi bajom a határon túli magyarokkal,mint irtam apukám is az. Nem is értem miért írtad amit. Szerintem akik mondták h figyelj jobban a helyesírásodra nem bunkóságból mondták. Ha határon túli magyar vagy legyél rá büszke,h te igenis tudsz helyesen irni. Persze,ha az ember gyorsan ir vmit,természetes h rövidít,de a tiedben túl sok volt,meg az a buta szöveg amivel takaróztál "különben vajdasági magyar vagyok és nálunk igy szokás beszélni és irni"

Légyszíves kicsit vegyél vissza ebből a bunkó,arrogáns stílusból,mert az Offok közt még a kérdésedre is jött válasz

2010. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!