Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van-e jogom...

Szerintetek van-e jogom megsértődni? Vagy ez máshol is igy van?

Figyelt kérdés
Mos jövök anyósoméktol és már nagyjábol megszoktam h akármikor oda érek hozzájuk mindig ép ebédelnek ha 1kor megy ak is ha este 6kor ak is...és mondom felmék egy kávéra mivel a férjem is ott csinálgatott valamit erre 2ora hosszát várok és se egy kávé és se h megkérdezze h éhes vagy-e vagy mittom én hanem ök nagyban zabálnak én meg mint a moziban nézek m ép éhes is voltam...de nem semmi,fölb...és hazajöttem a férjem még mindig ott van...Most nem ezért v azért de ök akármikor eljöttek mindig az az első nálam h mit kérnek kávét?szörpöt?nescavét?v amim van mindennel kinálom őket m a férjemnek van még 3tesoja is és mindig kiszolgálom őket v ha ép ettünk ak mindig teritettem szó nélkül h egyen az a valamelyik m hát mégis egy családba tartozunk...és most megsértödtem,persze nem mondom h muszáj engem etetniük de azért talán illet volna megkérdezni h hé te hülye eszel-e v iszol-e v sem?és nem ez az elsö ilyen eset cs mindig rájuk hagytam...
2010. jún. 20. 15:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Kétszeri olvasásra tudtam csak megérteni hogy miről is írsz(túl sok a rövidítés meg a sok három pontozás is zavaró nekem. A tördelésről nem is beszélve).


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Ők egyszerűen Bunkók

2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...szerencsém h nemlakunk egy fedél alatt anyósomékkal m ak biztos már rég leléptem volna,mondtam már a férjemnek de hát ö most mit tehet?meg vele nincs is gond cs a többieket nem értem...amúgy meg ha annyira nem tetszik a helyesirásom ak nem muszáj olvasni a bajomat,nem az iskolában vagyunk szerintem...érted?
2010. jún. 20. 15:40
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanmár, én nem foglalkoznék ilyennel,


Ha átmennék anyósékhoz, és már nem először járok ott mint ahogy te, akkor simán kiszolgálnám magam..


Te nem érzed magad családtagnak? vagy mi?


Ha azért szólnak rád, hogy ki merted szolgálni magad, na azon lenne okod megsértődni!


Az meg, hogy ha hozzád jön valaki, és te egyből körbeugrálod, a te bajod..


Én mutatnék 3 irányba, arra van a kanapé, arra a hutő arra meg a wc.


"Hozz valamit nekem is és tedd le magad"


Aztán csók..

2010. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
"Mi casa es tu casa"
2010. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:42


1. Őt meg se kinálják kajával akkor miért nyulna hozzá a kájukhoz?


2. Az ő anyós olyan bunkó, hogy nem mondta neki azt, hogy szolgálja ki magát ott a hütő!


Ha téged nem kinálnak meg kajával akkor fogod magad és kinyitod más hütőjét? Ugye ezt te se gondoltad komolyan!

Ha engem nem kinálnak meg én baromira nem vagyok rászorulva más kajájára, és nem fogok a szaros kajájához hozzányulni!

2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, két dolog.


1. A mai tinik kezdték el ezt a magyar nyelv elleni merényletet, hogy "akk" az "akkor" helyett, "am" az amúgy helyett...stb. Felnőtt, értelmes ember így nem beszél /ír, hiába "divat" most ez a fiataloknál.

2. Az igaz, hogy ezt a szöveget nem nyelvtani szempontból kell elemezni, de ne haragudj ez már sok (k)...


Legalább ne buktatnád le magadat. Ráadásul szerintem nagyon is tisztában vagy a helyesírásoddal, és "túljátszod". Ha nem, akkor ez a te bizonyítványod....

2010. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%

Most miért a helyesirásával vagytok elfoglalva mikor ilyen bunló anyósa van ennek a kérdezőnek és igy is van elég baja!

Megjátszátok itt a nagy okos értelmes tudálékos szép helyesirókat, közbe meg nem tudtok egy értelmes tanácsot adni a kérdésére!

Kotródjatok innen, ne kötekedni gyertek ide!

2010. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
15.37-es vagyok. Semmi baj a felfogó képességemmel,és nem rosszindulatból írtam amit. Igen,nem vagyunk az iskolában,és ezért is szomorú hogy felnőtt nő létedre úgy írsz mint egy 16 éves csitri.
2010. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is illett volna, de ki tduja, ők hogyan éltek, ne felejtsd el, hogy az emberek mást tartanak természetesnek. Neked lehet, hogy alap, hogy udvariasan megkínálod őket, de sajnos nem mindenki van ezzel így.

Esetleg legközelebb szólhatsz,hogy:

" Nahát, remekül néz ki ez a köret, megkóstolhatom?"

Csak ezt ne gúnyosan add elő, hanem mintha tényleg őszintén el lennél ragadtatva az ételtől. Talán észreveszik magukat... :)

2010. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kezdenek elfajulni itt a dolgok,akik nem a kérdésemre válaszoltak hanem kriztizáltak azoknak megköszönném az eddigi mondandójukat...különben vajdasági magyar vagyok és nálunk igy szokás beszélni és irni nem értem miért vesztegetitek rám a drága időtöket?ja!és nem kamuztam semmiben,a többinek köszi az együttérzést!
2010. jún. 21. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!