Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el a férjemet...

Hogyan csábítsam el a férjemet (N/29)?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik, de az a helyzet, hogy eléggé eltávolodtunk, elhidegültünk egymástól.

Van két kisgyerekünk, és nagyon kevés (szinte zéró) segítségünk mellettük, nagyon fáradtak vagyunk. Sok a stressz is, a vitahelyzet.

A gyönyörű szerelemből gyakori veszekedések és mosolyszünetek lettek. Még szeretjük egymást és egyikünk sem lépett félre, de havonta kb. jó ha egyszer vagyunk együtt úgy.

Szeretném újra magamba bolondítani a férjemet, de nem tudom már hogyan kell. Ápolt vagyok és szép, de egész más háttérrel indulok neki, mint 6-7 évvel ezelőtt: azóta lett két gyerekünk, kevés időnk és még kevesebb pénzünk.

Nem szeretnék direkt lenni, hogy "gyere szeretkezzünk", azt szeretném, ha ő udvarolna én meg elcsábulnék, vagy ő csábulna el.....mindegy, csak ne legyen megszokott, direkt.

Tudnátok segíteni?


2010. jún. 20. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Legyen sok gyertya és csábos fehérnemű, plusz olyan dolog amit még esetleg nem csináltátok.Azon kívül sétáljatok,beszélgessetek meg hasonlók éreztesd vele ,hogy felnézel rá és szükséged van rá. Kérd ki mindenről a véleményét!
2010. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Nagyanyáink mondták: egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, úrinő a társaságban. De ami a fő: a férfinak, ha ránéz, az jusson az eszébe: „de jó volna ágyba bújni vele!”


De szerintem elő tudod hozni a csábitót magadból.

2010. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mire hazaér, próbáld lepasszolni a gyerekeket csak pár órára, rokonhoz, barátnőhöz, vagy valakihez. akiben megbízol. Várd egy forró fürdővel, bonts ki egy üveg bort, két pohárral, iszogassatok és közben masszírozd meg a férjed vállát, hátát, majd szép lassan térj át a mellkasára, itt már apró csókok is jöhetnek, stb. Ha ebből nem vesz le semmit, akkor nagy a baj. Sok sikert!
2010. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit "újitsál" be..!Pont azért hogy ne legyen az a megszokott,egyhangú a kapcsolat!És szex terén is be lehet vetni a fantáziát,hogy ne legyen az a "megszokott"!Pl: titkárnős v. ápolónős szerep stb..;)
2010. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek a nagyszülőnél, hazaér, te épp kavargatod a kedvenc ételét, van rajtad valami ízléses, nem hivalkodó, szerintem szoknya ill. ruha, persze combfixel, szexi fehérnemű.....vannak olyan parfümök, amik megbolondítják a férfiakat, de elég csak valami új és más......menjetek el sétálni v moziba és az sem árt ha a gyerkőcök nem alszanak otthon, ha a férjed ebből sem ért akkor nem tudom miből...;)

egyébként biztos tudod, mik a titkos favoritjai....mit szeret...

2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Sokan biztos néznek egy ilyen kérdésen de én azt mondom igen ! Ez a nő meg szeretné menteni a házasságát és nem másnál keresi a boldogságot!Tegyél úgy ahogy az előttem szólók írták és legyél türelmes!
2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak a férfiak is így lennének, ha valami nem az igazi.
2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elsem hiszem,hogy ugyanabban a cipöben jàrunk!mi is 7 éve vagyunk együtt,csak annyi különbséggel,hogy 1 gyerek van,de a szitu ugyanaz!
2010. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Neki már nem élnek a szülei, az enyémeket pedig utálja, nem szívesen adja nekik vigyázásra. Ha ki is harcolom, betorzult fejjel járkál addig fel-alá, amíg vissza nem hozzák őket (ahelyett, hogy moziba vinne...évek óta nem voltam...)
2010. jún. 20. 20:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem este miután a gyerekek elaludtak, kapcsolj be egy olyan filmet, ami nem túl nyálas, de megható és van benne legalább egy szexjelenet. Vegyél fel szoknyát és egy topot/blúzt, de ne legyen rajtad alsónemű...
2010. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!