Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el a semmitmon...

Hogyan viseljem el a semmitmondó beszédjüket a szüleimnek és nagyszüleimnek?

Figyelt kérdés

Egyre többet borítanak ki, elköltözni nem tudok, mivel még spórolok. Viszont teljesen elegem van már, nekemáll nagyanyám azért, mert leülte olvasni és elfelejtettem megfőzni a spagettitésztát, mire hazajön anyám. A pláne az, hogy anyum soha nem főz, nincs kedve, nem tud, de ha én hibázok, rögtön leüvöltik a fejemet. Erre persze azt mondtam, hogy én többet nem főzök. A másik dolog, amivel kiborítottak az volt, hogy holnap jön az unokatestvérem, és mondják nekem, hogy haj vidd ide, vidd oda, nehogy itthon ültök egész nap. Ezen persze megint kiakadtam, mivel normális, hogy ha jön egy unokatestvérem, akkor nem itthon ülünk, viszont előre tudom, hogy ha itt lesz kínos helyzetbe fognak hozni, hogy menjünk olyan helyre, ahova én nem szeretnék. Speciel anyumék azt ajánlották, hogy vigyel el a boltba. Egy kis vacak önkiszolgáló boltunk van, mégis mit csináljunk ott. Persze ezt mikor elmondtam, azzal jöttek,, hogy neveletlen vagyok, nem lehet semmit mondani, nem is tudják, kihez kellene küldeniük, hogy neveljen meg. Mint egy gyerekkel úgy viselkednek velem mai napig, és olyan kijelentéseik vannak, hogy az eszem megáll.

25N


2018. aug. 16. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk ha leirtad volna a kérdésben hogy csak szabadságon vagy talán nem ilyen válaszokat kapsz.Nekem azzal semmi gondom sincs.
2018. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%
11-es: Honnan tudod, hogy szabadságon van a kérdező?
2018. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
És ha szabin van? Annál gázabb hogy még a főzésen is hisztizik...
2018. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%
Írta csak kitörölték a kommentjét.
2018. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Igen, elég gáz.
2018. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem azért viselkednek így vele a szülők, mert 25 évesen otthon él vagy, mert gyerekesnek tartják, hanem azért, mert idióták. Én is otthon lakom huszonévesen, a tesóm a harmincas éveiben is lakott otthon egy darabig, de érdekes módon soha nem voltak nálunk ilyen veszekedések, cigánykodások stb., mert értelmes és kulturált felnőtt emberek lévén mindent meg tudtunk egymással beszélni. Egy épeszű szülő már a gyerekének a születésekor is tisztában van vele, hogy ő egy különálló ember, akinek saját élete, gondolatai, véleménye, vágyai stb. vannak és ennek megfelelően nem is akarja irányítani. Ha nekem elkezdenének parancsolgatni a szüleim, akkor körberöhögném őket.... Nevetséges. Normálisan meg kell beszélni mindent, el kell osztani a feladatokat, mindenben meg kell egyezni és akkor nincsenek ilyen patáliák...
2018. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
Fú előző. De jó hogy ennyiből egyből leszűrted hogy idióták a szülők, a kérdező megva szegény áldozat. Mennyi látnok van itt a gyakorin...
2018. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19%
Az osszes ilyen otthon lako mentális beteg lesz ez odavezet..
2018. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

a kerdes kifejteset olvasva vegig azt hittem, hogy kb 15-6 eves lehetsz, aztan olvastam, hogy 25 es fel is kacagtam :D

sut a gyerekesseg az irasodbol.

2018. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
25 évesen a szülőkkel élni és kiogásokat keresni... kellemetlen.
2018. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!