Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vehetik ezert a gyerekem?...

El vehetik ezert a gyerekem? Vagy csak, ki taláció?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és mondta anyum hogy létezik olyan hogy a pártfogo el vetetheti a gyerekem mer nincs meg a 8 osztályom és.nem.is dolgozok de el tudnánk ezen kivül tartani a babát anyum minden áron rám.akar ilyeszteni mer ö neki nem.tetszik ez a baba dolog létezik ilyen hogy e miatt el vehetik a gyereket de.közbe jo körülmények között lenne és el tudjuk tartani?

2018. aug. 20. 23:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy analfabéta vagy, még nem ok, hogy elvegyék a gyereket
2018. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj, sajnos senki sem fogja kiemelni abból a környezetből szegényt. Meg fogod kapni utána a pénzt az államtól, úgyis ez a lényeg.
2018. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

El tudod tartani. Persze. Miből? Segijbül???

Remélem elveszik tőled. Agyhalott.

2018. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok analfabeta teljesen.más okbol.nincs meg a 8 osztályom okoskodni lehet mashol.is kedves nagyszáju válaszolók.

A rendeseknek pedig köszi a választ

2018. aug. 21. 00:20
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Azért a mai világban elég gáz ha valaki nem képes a 8 általános iskolát befejezni. Nekem alkoholista szüleim vannak, sokszor éltünk hajléktalanként, de még így is leérettségiztem. Szóval akinek ma nincs 8 osztályos végzettsége az számomra egyenlő az analfabétákkal.
2018. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem így megy, hogy csak úgy elveszik. Sajnos sok helyen ahol még ennyi sincs oda is engedik azt hogy gyereket szüljenek és nem veszik el tőlük ameddig fedél van felettük, teljesen mindegy milyen körülmények vannak, de ameddig nem a híd alatt vannak addig marad a gyerek.


Az hogy miért nincs meg a 8 általánosod, meg miért nem dolgoztál, meg miből tartod el, nekem édes mindegy, közöm nincs hozzá meg nem is érdekel.

A lényeg hogy ameddig van fedél a fejed fölött, meg eltudod látni a gyereked, vagy az apja látja el, addig senki nem fogja csak úgy elvenni.

2018. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Időpont ma 00:36

Csak bosszantó, hogy az adófizetők pénzéből fogja eltartani. Vagyis azok pénzéből akik tanultak, dolgoznak.

2018. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehetnek egyesek ennyire szívtelenek, hogy azt kívánják másnak, vegyék el a gyerekét! Nahát nektek sem való gyerek ha így gondolkodtok, persze, szakítsunk már szét családokat mert anyuka nem érettségizett le! Kérdező ne izgulj, ha van fedél a fejetek felett amit rendben is tartotok + baba baráttá tesztek és el tudjátok tartani a picit akkor nem fogják elvenni. Ha még mindig félsz, kérdezd a védőnőd, de ő is azt fogja mondani amit én.
2018. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó.

Nem érettségiröl van szó, hanem 8 általánosról! És akinek az sincs meg, az mégis miből tud egy gyermeket eltartani? Ja. Majd eltartja az állam. Vagy a szülei. Vagy valaki...

2018. aug. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Kijárni a 8 általánost nem megy, de qrni védekezés nélkül az megy. Meg a felháborodás hogy anyádnak nem tetszik. Hány éves vagy? Mert szerintem olyan 15-16kb. Aztán csodálkozol? Mi a f@$zt fogsz dolgozni idővel?? Jaa hogy az nem opció(lehetőség)! Oda se neki! Majd potyogtatod évente a pulyákat halomra és majd a CSPből megéltek. Sok sikert!
2018. aug. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!