Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vehetik ezert a gyerekem?...

El vehetik ezert a gyerekem? Vagy csak, ki taláció?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és mondta anyum hogy létezik olyan hogy a pártfogo el vetetheti a gyerekem mer nincs meg a 8 osztályom és.nem.is dolgozok de el tudnánk ezen kivül tartani a babát anyum minden áron rám.akar ilyeszteni mer ö neki nem.tetszik ez a baba dolog létezik ilyen hogy e miatt el vehetik a gyereket de.közbe jo körülmények között lenne és el tudjuk tartani?

2018. aug. 20. 23:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, azért nem járta ki az általánost, mert csak 13 éves. Ne bántsátok már szegényt! 😀 Gyerek meg eső, akkor jön, ha kell.
2018. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%
Nagyaon gáz vagy. Azért a 8 osztályt kijárni nem egy nagy mutatvány, de neked még ez sem ment. Hogy akarsz így egy gyereket nevelni? És mégis miből telne rá?
2018. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%

De, analfabéta vagy, nem kell szépíteni.


Jóideje 16 éves korodig KÖTELEZŐ iskolába járnod, ha azalatt sem sikerült még a nyolc osztályt sem elvégezni, akkor te minek neveznéd magad? :D


Amúgy erre hivatkozva nem vehetik el, HA elmúltál 18.


Ha kiskorú vagy, akkor pedig nem nevelheted a gyerekedet.

2018. aug. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%
" Hogy lehetnek egyesek ennyire szívtelenek, hogy azt kívánják másnak, vegyék el a gyerekét! Nahát nektek sem való gyerek ha így gondolkodtok..." Nem, persze, neki való gyerek végzettség nélkül, a semmire.
2018. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
18%

Szia Kérdező! :)


Miért alakult így a suli? Hány éves vagy? Egy mikor szülsz?

2018. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
95%
Jajmá' tezsvirem, szappanra ugyse költünk, párizsira, meg kóla ízű színsavas italra meg jó az is, amit a lópátkóért kápol az úcskapijacon. E.
2018. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
95%
Mitulábáti hotta űtet.
2018. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, azt hittem valami svájci dialektusban írtál... :D


Itt beszélnek így az emberek, és már annyira hozzászokott a fülem, hgoy hirtelen elkezdtem fordítani magyarra.

2018. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos valószínűleg nem veszik el tőled, pedig a gyerek érdekében jó lenne.
2018. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Teeneti dere, aűbaja

2018. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!