Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Követni az érzéseket? Melyik...

Követni az érzéseket? Melyik a jó irány?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves kapcsolatom 2 kisgyermekkel. A kapcsolatunk megromlott igazából a gyerekek miatt vagyunk együtt.

Felbukkant az életemben egy volt évfolyamtársam akivel 15 évig nem volt kapcsolatunk. Suliba gyerekként is voltunk együtt. Most újra beszélünk. Felnőtt fejjel is többet szeretnénk egymástól. Igazából akar engem a két gyermekemmel együtt. Neki egy gyermeke van de régóta nincsenek együtt.

A bökkenő a 350 km. Ő 10 éve lakik ott nem kérhetem és nem kérem h adjon fel mindent. Én pedig... Itt van a saját házam. Most kezdi a gyermekem az ovodát.

De azt érzem a saját boldogságom másodlagos a gyerekek az elsők. Az apjukkal mindennap összeveszünk valamin. Szerintem ő sem szeret már nincs semmi köztünk csak együtt élünk.

A kérdésem az mit tehetnék? Szivemre hallgassak? Költözzek vagy sem? Hagyjak itt mindent a boldogságért esélyt adva a gyerekeknek h boldogságba nevelkedjenek? Vagy maradjak a megszokott boldogtalan kapcsolatba h egyutt legyen a család?

Köszönöm


2018. szept. 6. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Én egyelőre várnék a nagy költözzésel főleg gyerekkel,szexelni meg lehet időnként töltikézve,feltölt,a gyereket meg nem rántod ki a környezetéből,bár az se jo neki ha folytton orditásban él.. Én pszinte leszek fiatal nőként inkább szex kapcsolatokra mentem rá,nem volt macera..
2018. szept. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem szexkapcsolatot keresek. Boldog akarok lenni a gyerekeimmel egyutt. Egy normális kapcsolatban.
2018. szept. 6. 01:50
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Mondom lehet töltikézni is nem kell feltétlen mozaikozni 3 4 évente.. A gyerek meg kapkodja a fejét,h megint uj apu van..
2018. szept. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha boldogtalan vagy vállj el,de nem értem ezt a kapcsolatok közti ugrálást,h egyikbol a másikba,mikor még épp h ki sehült a másik helye.. Mint ha pár nélkül nincs levegő.. Meg kell javitani me meglévőt,ha nem lrehet,rendben válljatok el,de az h ugráltok egyikből a másikba csak oda vezet h a következő is fatigra megy mert hu megint egy ujabb kell majd,mert ott is lehet h lesz hullámvölgy..
2018. szept. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Miiii vaaaaan??!!

Egy ideje beszélgetsz a sulis szerelmeddel, és felrúgsz miatta mindent? Egyáltalán találkoztatok? Voltatok együtt egy hetet is? Találkozott a gyerekeiddel?

Fogadok, hogy nem.

Ez így nagyon szép és jó, hogy elméletben kellesz neki te is, meg két idegen gyerek. De gyakorlatban mi van, ha nem működik? Akinek egy csepp esze van, az ilyen a bizonytalanra nem dobja fel az életét akkor se, ha már elvált. Te pont azért érzed ezt olyan csodás ötletnek, mert épp benne vagy egy xar hàzasságban, amiből menekülni akarsz. És mi lesz, ha pàr év után az is xar lesz?

A gyerekkori szerelmeket az idő megszépíti. Írni meg mindenki azt ír, amit akar.


Ha xar, akkor el kell válni, tovább kell lépni. Nincs azzal semmi baj.

De ne egy ilyen bizonytalan semmi kapcsolatba ugorj bele két gyerekkel!

2018. szept. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem még ismerkedj vele, ha tudsz. Mert hullámvölgy bármikor bárkik között lehet, és az első tényleg az, hogy ezt meg kell oldani. Azt nem fejtetted ki, hogy mi történt, csak annyit mondtál, hogy már csak a gyerekek miatt vagytok együtt.

Ne vagj bele ilyen hirtelen, főleg ha itt van mindened, mert ha elmész és az sem működik, akkor máris két szék közé estél, ráadásul két gyerkőccel.

Elhiszem, hogy nehéz boldogtalanul tölteni a napokat, de a türelem megoldás lehet. Beszélj a mostani pároddal, hogy ő mit gondol, mert lehet ő is válna és akkor az egész történhetne “békességben” is, mert a gyerekeknek egyébként az lenne a legjobb.

Meg azért se cuccolj egyből 350km-re, mert ha az apuka is szereti a gyerekeket, és szeretné őket látogatni, ezt szinte lehetetlenné teszed a számára, ami sem neki sem a gyerekeknek nem jó.

2018. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

"Boldog akarok lenni a gyerekeimmel egyutt."


Ha hiszed, ha nem, a férjed is ezt akarja. A másik férfi is, a másik feleség is. És persze a szegény, szüleiknek kiszolgáltatott gyerekek is.

Valami oknál fogva ez nem merül fel ezekben a zilált, vágyaik után loholó emberekben, hogy együtt férfi-nő-gyerekek legyenek boldogok. Talán meg kellene próbálni, figyelni a másikra, nem civódni, megbeszélni a problémákat, jóban-rosszban együtt lenni, együtt érezni a másikkal. És 40 körüli - ez már a kapuzárási pánik - már nem úgy élni, és loholni a vágyak után, mint egy 17 éves, akinek ezt még tanulni kell. Mit is? Hogy a vágyakat uralni kell, hogy nem elborult tudattal loholni utánuk- mert ez maga a szenvedés forrása.

2018. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Ezt a kérdést azelőtt kellett volna feltenned, mielőtt gyereket csináltál.


Ha boldog kapcsolatot akarsz, akkor tanulj meg alkalmazkodni, és ne veszekedj állandóan a férjeddel... rém egyszerű.

2018. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban válj el és amég a gyerekek megszokják a dolgot ismerkedj a másik emberrel. Ha tényleg minden jó és már a gyerekeidet is megismerte akikkel jól kijön akkor lehet rendezkedni hogy ki hova költözik.
2018. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első körben elválnék.Aztán mivel új életet akarok kezdeni,kitalálnék egy olyan helyet,ahol szívesebben élnék.Ez lehet az új pasi közelében is,lényeg hogy berendezkednék egyedül a 2 gyerekkel valahova,felépíteném a kis saját életünket.Időközben alakulhat az új pasival a dolog,de ha mégse sikerülne,nem esnék kétségbe,majd jön olyan akivel majd működik.Hipp-hoppra nem ugranék rögtön új kapcsolatba.
2018. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!