Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora kedvetek lehet így...

Mekkora kedvetek lehet így osszekoltozni leendő ferjetekkel?

Figyelt kérdés
Párommal első közös alberletunkbe indultunk, hogy osszekoltozzunk. Babát várok.Ahogy jött el otthonról a szülői házbol végig morogta az utat, hogy ő szeretne látni, hogy ugyan úgy lesz főtt étel mint otthon volt neki. ( Mivel úgy volt anyukától kapunk villany tűzhelyet, de végül meggondolta magát) nektek lenne kedvetek így össze költözni ?
2018. szept. 13. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk én főzök de a párom is be segít. Sőt sokat. Soha nem mondom neki hogy mosogasson el de ő magától csinálja és azt mondja higy, te főztél kincsem én elmosogatok.. Most babát várok mégtöbbet segít pedig nem panaszkodom hogy fáradt vagyok.. Embere válogatja.. Ha nem is főz mert nem tud de akkor segítsen be másba.. Írjátok ha rosszul gondolom..
2018. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha már most ilyen felfogása van, lesznek ott bajok ha meglesz a gyerek. Ez a nő főz, nő viszi a háztartást ez elfogadható volt régen amikor a férfi dolgozott, a nő pedig háztartásbeli volt. De most már a nők is ugyanúgy dolgoznak, és ledolgozzak a napi 8 órákat mint a férfiak (általában, meg azért akadnak olyanok ahol a nő nem dolgozik egyáltalán). És persze a napi 8 óra munka után még vezesse a háztartást, mert az a nő dolga, nevelje a gyereket, mert az a nő dolga. Én azt vallom, ha a nő is dolgozik mint a férfi, akkor a férfi is vegye ki a részét a háztartás feléből is. És a gyereknevelesbol is. Mert ketten csinálták, a férfinek is ugyanúgy a gyereke mint a nőnek. Lesznek nálatok meg problémák majd ha a gyereket is 0-24be neked kellesz rendezni mert az a nő dolga mint a főzés. Hujuj.
2018. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek kedves utolsó!! Ez így van ahogy leírtad.
2018. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
A férfiak egy része okos,keresnek egy tartos anya(cseléd potlot),ez a feleség aki otthon gürcol egyedül a gyerekkel stb,aztán az ilyen okos férfi keres nőt,nőket egyéb dolgokra,,na ezt a tipust el kell kerülni..
2018. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne kedvem. Elhamarkodtad a közos terveket vele.
2018. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vesztek egy tűzhelyet és kész. Mi a probléma ezzel?

Amúgy itt nem a főzés az igazi baj

2018. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi megegyeztünk annak idején, hogy rendben drágám,nem tudsz, nem akarsz főzni? én főzök, de mivel én is ugyanúgy pénzt keresek, elvárom, hogy te is vedd ki a részed a házimunkában! Minden másnap te mosogass, söpörj, porszívózz, ürítsd ki a cicaalmot. A fűnyíró pedig kizárólag a tiéd, meg a hólapát is. Az enyém a fakanál.
2018. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!