Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kibuktam, adnátok...

Teljesen kibuktam, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok a feleségemmel, 7 hetes a kislányunk. Egy nagyon rendes általunk fogadott dokihoz járt terhesgondozásra, megbeszéltük mennyit pénzt fogunk adni neki szülés után. Mivel tervezett császárral született a gyermekünk, a feleségemnek vissza kellett mennie varratszedésre. Ekkora időzítettük az alkalmat. Édesanyám vigyázott a lányunkra, míg elvittem az orvoshoz. Egy lezárt borítékba tettük a pénzt, és a feleségem állítása szerint átadta neki. A probléma ott kezdődött, hogy pár napja összefutottam az orvossal, mikor édesanyámnak vittem ebédet a kórházba.(Főnővér a belgyógyon.) Megállítottam, beszélgettünk pár szót, kedvtelennek tűnt, és le is rázott. Anyámnak említettem, hogy furcsa az orvos, lehet fáradt. Mire Ő rákérdezett, hogy anyagi gondjaink akadtak-e? Természetesen rávágtam, hogy nem, 2 munkahelyen dolgozom, hogy mindenünk meglegyen. Végül kibökte, hogy a feleségem orvosa felkereste, mivel 15 éve ismerik egymást, hogy se varratszedésen, se a 6 hetes kontrollon nem kapott pénzt, és, ha anyagi gondjaink vannak, elengedi a felét, de ezt így nem érzi korrektnek. Lesápadva álltam, nem értettem, hogy-hogy nem adta oda a párom a neki szánt összeget. Hazaérve megemlítettem ezt neki, mire felkapta a vizet, és elrohant az anyjához a gyerekkel. Azt állítja ne hazudtoljam meg, odaadta a borítékot. Mondtam, hogy akkor hívjuk fel együtt az orvost, vagy menjünk el hozzá, de mintha meg sem hallotta volna. Elrohanása után kb 2 órával kopogtatott a barátnője.. Behívtam, kifaggattam, de nem mondtam el neki, hogy mi a gond. A párom említette neki, hogy nyitott egy számlát, amire a megtakarításait teszi. Ez volt a második sokk. 10 év együttlét, és 6 év házasság után elkezdett titkolózni előttem. Mit gondoltok erről? Mi lenne a következő lépésetek, ha a helyemben lennétek? Az orvost kifizetnétek?
2018. szept. 15. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Kezdd el a saját jövődet tervezni. Sajnálom hogy így jártál, a nejed már más sikon mozog.
2018. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Én még azt is esélyesnek látom, hogy nem a tiéd a gyerek.
2018. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Egyetlen dolgot tennék, feljelenteném a dokit. Mi az, hogy szóvá teszi és reklamál? Tudtommal van fizetése, amit a munkájáért kap. Én sem adnék neki semmit. Inkább félretenném a gyerekeknek. Te is a másodállásban helyett inkább a családoddal lehetnél.
2018. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
másodállásod
2018. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A gyerek biztoan az enyém, inszeminációval fogant, a második alkalommal jártunk sikerrel. De ez itt lényegtelen most, nem tartottam fontosnak ebben a helyzetben ezt az információt. Elég hülye helyzet, mert ezelőtt se a viselkedésén, se máson nem vettem észre változást.. Pár napja még azt mondta szeret, és teljesült minden vágya..
2018. szept. 15. 15:21
 6/24 A kérdező kommentje:
Lakás, és autóhitel mellett muszáj a másodállás.. Nem tudok mit tenni, a feleségem az inszemináció előtt 3 hónappal felmondott, "pihentetni" a szervezetét. Alig kap valami kis pénzt a gyerek után.
2018. szept. 15. 15:23
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Feleségednél nem szokás négyszemközt megbeszélni, ha valami probléma van? (említetted hogy elrohant)

Négyszemközt kellene beszélni vele ezekről a problémákról.

Nem tudom, mennyire nyitott erre...

Szerintem elég nagy problémát jelez a titkolózás, nem tudom miért teheti, miért csinálhatja.

Nekem is fájna hasonló.

2018. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó. Gondolom a kérdező magán praxisba járt a dokihoz,és felfogadta a szülés levezetésére. Ebben semmi törvény ellenes nincs.
2018. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom a 3-asnak szólt.
2018. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban, ha kitalált sztori lenne.
2018. szept. 15. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!