Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ehhez? Én...

Ti mit szóltok ehhez? Én teljesen kibuktam?

Figyelt kérdés
Néhány hete egy női portálra bukkantam.Itt lehetőség van arra,hogy az emberek netes naplót vezessenek.Több kategória is van,és én a babás naplókat kezdtem el olvasni,mert szeretem a piciket. Itt leírogatják hogyan fejlődik a kicsi,képeket tesznek fel rólla. Az egyik naplónál pedig egy 1-2 év körüli kisgyerekről az anyja meztelen képet tett fel!(gondolom van több ilyen anya is,akin ilyeneket tesz fel a gyerekéről) Az egy dolog hogy otthoni nézegetésre van ilyen kép,de könyörgöm kitenni azt ország-világ elé? Köztudott mennyi beteges gondolkodású ember van a földön.Nállam kiverte a biztosítékot...
2011. nov. 6. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Hűűű, hát én lehet nagyon szabad gondolkodású ember vagyok, de én ebben abszolút semmi kivetnivalót nem találok. Ha lenne mondjuk 5-6 éves, még akkor sem lőném fejbe, de egy 1-2 évesnél... Ugyanmár.
2011. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
hál isten a hugom is az értelmesebbek közé tartozik és meztelen képeket ő sem tesz fel a gyermekéről, max a rokonoknak (abból is a szűkebb körnek) mutatja, azt is kedves, pironkodós megjegyzéssel.
2011. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Én is raktam fel már olyan képeket közösségi oldalakra, ahol például együtt fürdik az 1 és 3 éves kisfiam, vagy még kisebb korukban ahogy fürdetem őket...

Sőt nyáron mikor 40 fok van meztelenül szoktak lenni és ha így készül róluk egy olyan kép, ami annyira édes hogy szeretném ha mindenki látna, akkor azt is felteszem.

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló!

2011. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Igazából én sem találom felháborítonak! Sőt szivessen nézegetem én magam is az ilyen képeket mindenféle beteges gondolat nélkül, szégyelje az magát aki rosszra gondol. Az én 2 hósomról is van fennt fürcsizős kép. Ennyi erővel betilthatnák a pelus reklámokat ahol egy tucat babaposit mutatnak meg 40 másodperben!
2011. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
én megértem az aggályaidat, de azért az túlzás, hogy kiveri a biztosítékot. Egyébként is senki nem tudja, pontosan hány aberrált netező van a világon, aki épp ilyen képeket keres, és az ilyenekkel való rémisztgetés is már egy elég elterjedt dolog az anyukák körében. Mindennek ellenére én sem tenném ki, sőt, a fiamról nem is készültek olyan pucér fotók, ahol a himbilimbije is látszik, max olyan, hogy fürdik és az alfertályát eltakarja a kiskád.
2011. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Rossz az, aki rosszra gondol......nekem egy pucér kisgyerekről baromira nem ez jut eszembe, amit te írtál, hanem az, hogy aranyos. Ennyi.


Egyébként sem szeretem a "beszéljünk ki másokat anyukák, aki valamit szerintem sza.rul csinált" vitázós kérdéseket.....gusztustalan, nálam EZEK verik ki a biztosítékot, már bocsesz.

2011. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

én úgy vagyok ezzel, hogy aki hülye, haljon meg.

már bocsánat, tegye fel, ha akarja, akár a saját meztelen képeit is, aztán ne csodálkozzon...

én nem teszek közszemlére ilyen képeket, de nem is nagyon készítek.

egyébként a gyereknek ettől még baja nem lehet, vagy tévedek? remélhetőleg anonim a dolog...

2011. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Raktam már fel én is olyan képet a kislányomról mikor éppen fürdik.De eszembe se jutott hogy esetleg másnak más jut az eszébe.Hiszen kisgyerekről van szó.

Egész más lenne a helyzet ha csak meztelen képek lennének fent a gyerekről.Szerintem túlreagálod.

2011. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
...........a végén még az lesz, hogy majd nyáron a strandon megbotránkoznak azon, ha egy 1-3éves picur egyszál semmiben rohangál....... ott is látják a gyereket.
2011. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 13:31

Eredetileg nem ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést,mert tudtam hogy itt vannak olyanok,akik még engem tüntetnek fel rossz szinben. Rossz az,aki roszra gondol? Miért,tán nincsenek perverz,aberált emberek? Téged ezek szerint nem érdekel ha ilyenek a Te gyere

2011. nov. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!