Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnàtok vèlemènyt, tapasztalat...

Írnàtok vèlemènyt, tapasztalatokat azzal kapcsolatban ha egy pàr egyik tagja kimegy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, szeretnènk babàt a panelhàzunk helyett kertes hàzat. De ehhez ugye pènz kell. Februàrig hatàrozott idejű szerződèsem van a munkahelyemen utànna szeretnèk külföldre kimenni. Pàrom màr jövőhónaptól nagyon menne a pènz miatt. Lassan 4 ève vagyunk együtt. Persze szeretnèk magasabb èletszínvonalat, de nagyon fèltem a pàrom, ès a kapcsolatom. Fèlek ràmegy a kapcsolatunkra a tàvolság. Èn nagyon szeretem kitartanèk mellette, ő is ezt mondja de akkor is van egy fèlelem bennem. Nagyon fèltèkeny típus vagyok. Írnàtok tapasztalatokat ki hogy vèszelte àt ezt az időszakot? Kinek ment rà erre a kapcsolata ès kinek erősítette? Mindent meghallgatok. (L 20)
2018. szept. 18. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Külföldön èlek. Szezonokat dolgozok le. Nekem ràment a kapcsolatom. Nem àmìtalak. Amit èn làtok sz az, hogy a legtöbben kettős èletet èlnek. Van valaki aki hazavàrja ès van valaki màs kint. Mert összevannak zàrva mert ìgy nincs egyedül, szexhiàny stb.4 hònap kibìrhatò,de többet èn nem vàllalnèk külön. 32N
2018. szept. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jönnek itt többen is azzal vàltoztassak a fèltèkenysègemen. Elmondanám nektek hiàba vagyok nagyon fèltèkeny azt nem mutatom ki. Nincs ebből se vita se semmi. Nem lihegek àllandóan a pàrom nyakàba mert nincs erre időm. :D reggeltől estig dolgozok mèg szombaton is. Ez az egèsz fèltèkenykedès magamba jàtszódik le mi van ha ez van mi van ha az.
2018. szept. 19. 08:40
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

20 évesek vagytok, jártok. Nay valószínűséggel rá fog menni a kapcsolat, mert még fiatalok vagytok, te még a féltékeny korszakodat éled és egyáltalán.


Mi gyakran vagyunk külön, a munkánk miatt, hónapokig is, a világ különféle tájain. De fel sem merül sem féltékenység, sem a válás lehetősége, sem a megcsalás. De mi nem 20 évesen járunk, hanem tizenéves házasok vagyunk.

2018. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
Én saját tapasztalatot nem tudok írni, mert együtt jöttünk külföldre, de én is úgy láttam az ittenieken, hogy kettős életet élnek. Nem mondom, hogy veletek is ez fog történni, de én a helyedben felmondanék, és együtt csinálnám végig. Én nem vagyok különösebben féltékeny típus, párom sem, viszont nem válnánk külön. Ezt meg is beszéltük, mikor még csak ötlet szinten felmerült a költözés. Vagy együtt, vagy sehogy. Őszintén szólva nem is értem, hogy te miért akarsz februárig maradni, úgy, hogy említetted, hogy heti 6 napokat dolgozol...Egy dolgot bántam meg, hogy nem jöttünk korábban. 30/N
2018. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia :) Akkor mi vagyunk az ellen példa .. jelen ✌️!

Véleményem mindig is az volt , ahhoz hogy egy kapcsolat tönkre menjen, nem kell külföldre menni .Egy erős , biztos lábakon álló kapcsolat pedig kiállja a próbát és a távolságot ;) !

2010 nyarán jött egy munkalehetőség Németországban , amivel éltem . Kijöttem hátrahagyva az akkor első osztályos lányomat és a nejemet!

Mentem hozzájuk ahogy tudtam , 4-6 hetente .. vagy ha a munka nem engedte ők jöttek hozzam látogatóba . Sose volt félrelépés , pedig 4 évig éltünk így !!! ☝️.. Ekkor tanultuk meg igazán értékelni egymást :) . Egy ünnep volt mimden találkozás . 4 év után dönteni kellett .. és az mellett határoztunk kijön a család és itt kezdünk új életet ! Nem bántuk meg ezt a döntésünket és köszönjük szépen , jól vagyunk :) .

2018. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Az utolsònak. Igen de màs egy hàzassàg gyerekkel mintbegy tiniszerelem 😀
2018. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

Igen .. ezt aláírom .. valóban más ! Ámbár ☝️mi is igen fiatalon jöttünk össze .. 20 évesek voltunk . És a nejemben is megvolt a féltékenységre való hajlam ..( megjegyzem alaptalanul ), amit szerencsére az évek alatt leküzdött. Nálunk a hűség alap .. amióta együtt vagyunk .

A véleményem akkor is az , hogy szerintem előre féltékenynek lenni és a negatív dolgokon parázni .. teljesen fölösleges . Ha eddig biztos alapokon állt a kapcsolat , akkor nincs mitol félni . Sok szerencsét .. ne aggódjatok , mimden rendben lesz ! :)

2018. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
50% az esély, hogy szétesik a távkapcsolat. Mikor hazajőve már nem úgy ölel meg, és nem bújik, mikor már csak a szex idején ér hozzád, akkor már kint van valakije. Tapasztalat.
2020. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az exem a hitelét kifizetni ment ki külföldre dolgozni, aztán egy év múlva elkezdte mesélni, hogy van egy nyugdíjas ottani asszony (nála 35 évvel idősebb), akinek eljár segíteni a ház körüli munkákban. A következő évben összeköltözött a nénivel, hogy akkor nem kell bérletet fizetnie, meg anyagilag így sokkal jobb neki, szerelmi kapcsolatot csinált a nagyival, meg is mondta, hogy ez a pénzről szól, és a mi kapcsolatunknak persze vége lett.
2020. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!