Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseltétek a leválást a...

Hogy viseltétek a leválást a családról?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet, hétvégente járok haza. A sírás kerülget, mikor haza jövök, mikor megyek vissza... Pedig soha, de tényleg soha nem voltam ragaszkodó típus, főleg a családhoz nem. Nem is számítottam rá, hogy ennyire rosszul fog érinteni. De most, hogy alig látom őket, nagyon rossz. Főleg a gondolat, hogy ez most már mindig így lesz. Normális, hogy ezt érzem? Vagy most már felnőtt vagyok, és nem szabadna ezért picsognom?
2018. szept. 21. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én jól, mondjuk 27 évesen költöztem külön, előtte otthon éltem, most naponta beszélünk pár mondatot online, 2-3 hetente hazaugrom pár óra erejéig. Az első pár nap picit nehéz volt, míg így feltaláltam magam és belaktam az új helyet, de nekem már megérett a dolog és igényem is volt rá, szóval nem okozott így nagyon törést. Nincs így túl mély kapcsolatom velük amúgy, szeretem őket, de mindig inkább magam voltam, szóval így semmi extra nem volt. Elfoglaltam magam, vére csináltam úgy a dolgaim, ahogy nekem volt jó, nem kell senkihez sem alkalmazkodni, rengeteg előnye van. Igen cserébe enyém minden házimunka meg kaját se csinál nekem más, de ezekről azért elég könnyen le lehet mondani, főleg ha magad vagy, varázslatos mód töredéknyi a kosz is pl., így el tudom tölteni az időmet azzal, amivel akarom.

Neked szerintem nehezíti, hogy ez nem is igazán leszakadás, ha minden egyes hétvégén otthon vagy.

2018. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En 1 eve koltoztem el otthonrol de elotte soha nem laktam kulon a szuleimtol.

Nem viselt meg, nem sirtam miatta.

Mivel kulfoldon vagyok ezert nem is tudok hazalatogatni surun, meg nem is jartam Magyarorszagon miota elkoltoztem es legkozelebb kb fel ev mulva megyunk ha lesz szabadsagom.

2018. szept. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!