Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a helyzetnek a...

Mi lehet ennek a helyzetnek a megoldása, azonkívül, hogy lenyelem a békát?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer járok haza, egyetemista lány vagyok. A húgomnak(18) lett egy barátja (20) aki állandóan itt van. Ami egyáltalán nem zavarna, a legkisebb mértékben sem. De az már igen, hogy annyi tiszteletet nem mutat, hogy legalább ebédhez felvegyen egy rövidnadrágot. Állandóan alsónadrágban látom (szerencsére póló van rajta), és ebéd közben számomra nem a leggusztább látvány. Neki nem szólhatok, mert vendég, és anyámék a fejemet is letépnék.

A szüleimnek jeleztem már hogy zavar, akkor rövid ideig volt a fiún nadrág, most megint nem.

Mit tehetnék ebben az esetben? Hogy oldhatnám meg? Ti mit tennétek a helyemben?

20/L



2018. szept. 22. 19:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Letépnék a fejedet ezért,ami alap h nem alsóban v tangában ülök ki a kajához ha mások is vannak? Lassan meg beköltözik? Minek mész haza ilyen családba?
2018. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Pofám leszakadna ha a csajoméknál alsógatyában ebédelnék. Qrva gáz! Szólj a húgodnak hogy idomítsa be a majmát normálisan!
2018. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

És mi van, ha vendég? Legközelebb szólj rá, hogy nem otthon van, vendégként is illik ruhában asztalhoz ülni, nem vagy kíváncsi a vonalkódos alsójára.

Esetleg "finoman" jelezd a húginak, hogy jó nagy neveletlen bunkót fogott ki, és ahogy látod, a farka sincs aranyból. Jobb nem jutott?

Hidd el, legközelebb lesz rajta nadrág.

2018. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Én is neki szólnék, ha már egyszer szólták és nem volt nagyon eredménye. Hátha kicsi megszégyenítésre észreveszi magát.
2018. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

márpedig szólj rá


miért ne lehetne rászólni egy vendégre?


úgy látszik ő minimum házigazdának tartja magát, ha a kis pöcörőjét az arcotokba tolja

2018. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Hááát... A húgomnak szóltam először...

Azt mondta, hogy a srác nagyon szeret alsónadrágban lenni, egyébként is maradi és prűd vagyok. Nem nagyon értette, sőt, amikor összevesztünk, direkt biztatta is a srácot erre, mert tudja, hogy engem zavar. (Ez utólag derült ki)

Szóval egyelőre tanácstalan vagyok.

Szerintetek érdemes lenne 4 szemközt megkérnem a srácot a nadrágviselésre? Mert apukám szerint mindenki előtt ez megalázás. De most ott tartok, hogy külön fogok enni, míg ez nem változik, de nagyon szomorú vagyok miatta és idegesít.


(Azért is megyek haza, mert szeretem a családom, és még saját keresetem sincs, egyetemre járok. De ilyenkor úgy mennék vissza, ahonnan jöttem)

2018. szept. 22. 19:47
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Szóljál be a srácnak, semmilyen békát nem kell lenyelni, te nem vagy köteles, sőt nem is célszerű a tapló viselkedést eltűrni. Ha vendég, akkor ne viselkedjen bunkón. Ne zavarjon, hogy mit mondanak a szüleid, neked is van ebbe beleszólásod.
2018. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Rendben! Holnap reggelinél szólok. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek vele.
2018. szept. 22. 19:54
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell négyszemközt szólni, hanem hangosan rászólsz, hogy nem a tanyán a tehenek közt van, vegyen fel nadrágot.
2018. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Ritkábban kell hazalátogatni. Ha rákérdeznek, közöld az okot.
2018. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!