Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a helyzetnek a...

Mi lehet ennek a helyzetnek a megoldása, azonkívül, hogy lenyelem a békát?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer járok haza, egyetemista lány vagyok. A húgomnak(18) lett egy barátja (20) aki állandóan itt van. Ami egyáltalán nem zavarna, a legkisebb mértékben sem. De az már igen, hogy annyi tiszteletet nem mutat, hogy legalább ebédhez felvegyen egy rövidnadrágot. Állandóan alsónadrágban látom (szerencsére póló van rajta), és ebéd közben számomra nem a leggusztább látvány. Neki nem szólhatok, mert vendég, és anyámék a fejemet is letépnék.

A szüleimnek jeleztem már hogy zavar, akkor rövid ideig volt a fiún nadrág, most megint nem.

Mit tehetnék ebben az esetben? Hogy oldhatnám meg? Ti mit tennétek a helyemben?

20/L



2018. szept. 22. 19:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, nem olvastam a második oldalt, de most látom, hogy már egy páran javasolták ugyanezt, bocsi :)
2018. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
90%
20 nem 12 éves vagy nem kell anyádéktól engedélyt kérned h szólhatsz e olyanért ami neked nem tetszik
2018. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"Figyu Béla, húzz már fel egy nadrágot, mert a hugomon kívül senki sem kíváncsi a farkadra!"

Ezen mi a nehéz?

2018. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
Én is oda ülnék hiányos öltözetben. Vagy evéskor odatennék egy vibrátort az asztal közepére, és ha kérdeznék hogy mi ez, válaszolnék hogy inkább ezt nézegetem, mint a leendő sógorét.
2018. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora proli

Meg ha ketten vagyunk akkor is feloltozunk ha fwlkeltunk.

Es mindenkitol elvarjuk otthon minimum rovidnadragot vegyen fel es ne logjon melle feneke ki a ruhabol

Alap

2018. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi volt, kérdező?
2018. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is a húgodon, inkább a szüleiden csodálkozom, hogy ilyet megengednek. Ez olyan fajta taplóság, amit még a saját fiamnak se tűrnék itthon. (Mondjuk neki eszébe sem jut ilyesmi.) Az, hogy a lány szobájában miben van, az az ő dolga, de ha kilép bármilyen közös helyiségbe, fel kellene vennie valami cuccot.

Valószínű, nem fogsz tangában reggelizni, ha ennyire félénk vagy, hogy szólni se mersz. Két lehetőség van: vagy szólsz a szüleidnek, hogy ha azt akarják, hogy hazajárj, intézzék el, hogy a srác fel legyen öltözve. Amennyiben egyszer is alsóban lesz, nem kérdezel, indulsz vissza a koliba azonnal. (Ezt érdemes meg is tenni egyszer, garantált, nem lesz második alkalom.)

Vagy nem mész haza, de ez a leggyávább megoldás.

2018. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten kérdezz rá a hugira, egyébként a szexben minden rendben? Mert ilyen kis mérettel nem hiszed, hogy ki tudja elégíteni.
2018. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha melegebb van, akkor itthon én bugyiban és pólóban vagyok. Ha jön valaki, akkor gyorsan felkapok egy nadrágot. Egyszer volt olyan, hogy nagyapám előtt álltam bugyiban és pólóban pár hónapja és igaz nem tanga volt meg egyszerűen nem hallottam hogy megérkezett, nekem már az is kínos volt... Pedig ez az otthonomban történt és egy olyan ember előtt sétáltam el akit mindig is ismertem. :/ El nem tudnám kélzelni, hogy a testemet mutogassam a barátom családjának evés közben. Jogosan akadnának ki. Te meg ne félj a TE OTTHONODBAN rászóllni, hogy vegyen fel valamit az alsófelére. Vagy ha ez túl nagy kérés, akkor a húgod szobájában legyen szíves enni.
2018. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
63%
Hányj az ölébe.
2018. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!