Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a helyzetnek a...

Mi lehet ennek a helyzetnek a megoldása, azonkívül, hogy lenyelem a békát?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer járok haza, egyetemista lány vagyok. A húgomnak(18) lett egy barátja (20) aki állandóan itt van. Ami egyáltalán nem zavarna, a legkisebb mértékben sem. De az már igen, hogy annyi tiszteletet nem mutat, hogy legalább ebédhez felvegyen egy rövidnadrágot. Állandóan alsónadrágban látom (szerencsére póló van rajta), és ebéd közben számomra nem a leggusztább látvány. Neki nem szólhatok, mert vendég, és anyámék a fejemet is letépnék.

A szüleimnek jeleztem már hogy zavar, akkor rövid ideig volt a fiún nadrág, most megint nem.

Mit tehetnék ebben az esetben? Hogy oldhatnám meg? Ti mit tennétek a helyemben?

20/L



2018. szept. 22. 19:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Csak nekem tünik fel h hugod aktuális bakja inkább van családtagként kezelve mint te,aki rettegsz h szolj h nem akarod kajánál az alsoját nézegetni..Hát nem csoda h havi egyszer mész..
2018. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

1.Beszélj a sráccal négyszemközt, ahogy tervezted.

2.Ha nem hat, menj le kispólóban, tangabugyiban ebédelni. Rád, tutira rád fog szólni valaki, mert nyilván csak a srác érzékeny lelkét nem lehet megbántani. Akkor nyugodtan visszaszólhatsz, hogy a srácra sem volt eddig rászólva, nem gondoltad volna, hogy nem illik bugyiban/alsógatyóban ebédelni, sőt, kezdted azt hinni, hogy ez valamiféle elvárás, mert a srác állandóan abban nyomul. Majd ha ő felvesz egy rendes nadrágot, akkor te is. Ha nem, akkor legközelebb számíthat rá a család, hogy melltartó+bugyi kombóban fogsz megjelenni ebédnél.

2018. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el tudja hogy zavar téged és nem érdekli. Ha a húgod tudja akkor valószínűleg elmondta a bakjának is. Gusztustalan ez a viselkedés főleg más házába. Látszik hogy amúgy sem fényes senkivel itt a kapcsolatod, én nem is mennék haza.
2018. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha bevállalós vagy (én simán megcsinálnám), a következő ilyen ebédnél egy szál tangában, és egy feneket szabadon hagyó topban vonulnék az asztalhoz. Aztán mikor valaki megkérdezi, mégis hogy képzelem (mert valaki - és elég valószínű, hogy a húgod- megkérdezi), akkor azt mondanám, hogy a hülyegyerek miatt azt gondoltam lazák vagyunk, és ez az új szokás otthon. Legközelebb szerintem egy nadrággal több ülne az ebédlőasztalnál.
2018. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
# 14-es voltam. Hoppá, most nézem, amit írtam már javasolta valaki, bocsi, nem olvastam előre a kommenteket. De a véleméynemet azért tartom.
2018. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%
Már bocsi,de itt nem a csávó a gond,hanem te ! Vagyis a neveltetésed,amit otthon láttál,meg amire tanítottak.Nem vagy határozott.Amit te itt elregélsz 100 mondatban,azt 1 mondattal meg lehet oldani : Te Jani,húzzál fel a kiba..ott emeletre,vegyél fel egy sza.os nadrágot,mert úgy kiba..lak innen hogy a lábad nem éri a földet,comprende ?
2018. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%

Régen rossz, hogy apád, anyád nem szólt érte. Vagy nem beszélgettek el a húgoddal, hogy milyen nevelést kapott ez az alak.

Én úgy tennék, ahogyan 10-es javasolta: egyre ritkábban járnék haza, és ha kérdezik, megmondanám az okát.

2018. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%

12-es; 14-es ott a pont!

Kiegeszitve: kerdezo igen egy ilyen esetben probald humorosan, ironikusan kezelni a dolgod. Mindegy te hogy nezel ki (nem tudhatjuk kover vagy e vagy sovany), de egy bevallalos. Szep vidaman lejts az asztalhoz te is bugyiban es topban (elotte azert lesd meg a srac alsoban erkezik e nehogy pont kivetelesen vegyen nadragot). Es igen a hugod fog teged elovenni legnagyobb valoszinuseggel de nem am az asztalnal, hanem negyszemkozt ugyanis legnagyobb valoszinuseggel a baratja meg fog bamulni es hugod teged fog elovenni amikor majd neki megjegyzest tesz hogy je nem is prud a novered, hogy TE hogy kepzeled?! (Hogy netan a pasijara nyomulsz?) Es akkor mosolyogva eloadhatod hogy de hat te csak azt hitted ez a meno es a baratjat koppintottad le utana meg komolyra forditva na ezert zavar hogy a csavod engem akar kisgatyaban elkapraztatni. Es majd akkor nem bugyiban jovok ha o sem gatyaban.


Masik lehetoseg: a sracot alaposan stirold minden egyes alkalommal nezegesd kifejezetten az alsogatyajat. Es ha valaki (barki) megkerdezne miert bamulod mondd azt hogy a mérete erdekel...nagy esellyel kovetkezo alkalommal a hugo parancsolna nadragot a baratjara.

2018. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Szólj be neki valami mérettel kapcsolatosat, attól kizökken kicsit, és visszább vesz az arcából. Pl.: Öltözzön melegebben alul, mert hidegben szemmel láthatóan kicsik lesznek a dolgok.
2018. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj le te is bugyiban-melltartóban ebédelni. Legviccesebb az lesz, ha a húgod akad ki, amiért mutogatod magadat a pasija előtt.
2018. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!