Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy anyám...

Miért van az hogy anyám mindig ordít? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Annyira elegem van! 17/L vagyok anyám 50 éves későn szült.

az a lényeg hogy minden apróságér azonnal ordít és csak "neki van igaza" mindig ő ezt hiszi ,mikor én tudom jobban, majdnem mindig.

Pl.: ma voltunk a kórházban vérvételen és hívta őt valaki telefonon , felvette de nem szólt senki bele, erre mikor már haza értünk akkor mondom neki hogy hívott engem a keresztanyám miközben a kórházban voltunk(némítva volt akkor a telefonom) a lényeg hogy ő meg rám förmed hogy őt is hívta a kórházban és már mondta is nekem hogy hívta keresztanyám. de mondom ezt nem mondtad anya, hogy k.anya volt erre úgy ordított vagy 10 percig hogy nem tudtam már mit csináljak ,hogy abba hagyja.

A végén bevágta az ajtaját és kuss.

Légyszi segítsetek mert már nem bírom ,minden nap ez van.


2010. jún. 23. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

valamit tennetek kéne, hogy az anyád kicsit ellazulhasson és kipihenhesse magát.

tény, tényleg neked volt igazad, de valószínűleg nagyon kimerült...

2010. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt az baj,hogy tényleg későn szült,és itt látszik,hogy ő másik nevelést kapott.régebben ez volt,hogy az szőlünek van igaza,a gyereknek meg kuss.talán beszélned kéne vele,hogy fogadja el,neked is van véleményed,és ki fogod mondani azt,de ettől függetlenül tiszteletbe tartod az övét.
2010. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem állnék le vele vitatkozni,legyen ahogy akarja.majd megunja. az enyém is hasonló volt most h meg már külön háztartásom van állandóan a tanácsomat meg a véleményemet kéri. egész más lett, mert mindig ráhagytam
2010. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
beszelgess el vele. mondd el neki, hogy tiszteletben tartod a velemenyet, szot is fogadsz ha arrol van szo, de velemenyed szerint mindent lehet nyugodt hanon is közölni a masik emberrel
2010. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én mindig azt mondtam neki h akkor is hallom amit mond ha nem ordít. ilyenkor mindig elgondolkozott h tényleg miért is ordít?
2010. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amúgy cukor beteg és mindig elborul a feje mármint nem úgy h bántalmaz hanem ordít mostanában nagyon, a semmiért.

Eddig tizenéven keresztül lehetett vele beszélni de mióta cukros azóta mindig keményebb 1 éve cukros.

2010. jún. 23. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
azért hagyd rá! mindig mondd azt amit hallani akar aztán had örüljön, illetve ne vitatkozz vele. mindent csak szép nyugodtan hagyj rá
2010. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy klimaxol. Ezeket meg se halld.
2010. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 23. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de én is ordítanék egy olyan értelmi szinten álló emberrel, aki néhány mondatot képtelen normálisan leírni. Vesző, pont, ilyesmi... tudom, nem ez volt a kérdés, és nem beléd akarok kötni, de sokat megmutat egy emberből az, hogyan ír. Szóval, vagy baromi lusta vagy, hogy arrébb tedd az ujjad fél centire, vagy alacsony értelmi képességű.

Ha a kettő közül az utóbbi a helyes válasz, akkor valószínűleg naponta felidegesíted anyádat, és már nem bír veled máshogy beszélni, csak ordítva.

2010. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!