Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mindenki a saját...

Nálatok mindenki a saját családját "rendezi", vagy egymásét?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg: Ha gondod van mondjuk anyóssal, apóssal, sógornővel, bárkivel a házastársad családjával kapcsolatban, akkor a társadat kéred meg, hogy beszéljen vele?

Vagy Te magad beszéled meg az illetővel?

És még egy kérdés: Ha a házastársadat megkéred, hogy beszéljen a családjából az illetővel, nem mondja azt a társad, hogy "beszélj vele te"?



2018. okt. 1. 14:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

20

Gyönyörűen bemutatkoztál.


Olvasni persze, nem megy.


MINT ÍRTAM korábban, minden, nem funkcionális analfabéta által érthető módon, én NEM konfrontálódom. Nincs miért, mert úgy élünk.


További kellemes elkerülést és pattogós cirkuszt kívánok.


KÉRDEZŐ

Nagyon szívesen! :)

2018. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Te szimplan idióta vagy, utolsó, azt se tudod már mit firkálsz össze. Belém kötsz, azt írod én konfrontálódok, holott világosan leírtam hohy épp elkerülöm, most meg közlöd, hogy te nem. Befejeztem veled a társalgást, mert olyan egyszerű vagy, hogy árra a szintre max akkor tudnék lesüllyedni, ha ásnék egy jó mely gödröt
2018. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egyiket sem kizárólagosan. De szerintem ez annyira helyzetfüggő.

Anyósom pl. különélésünk ellenére hajlamos gyerekként kezelni a párom, és vele együtt engem is. Volt, hogy a páromnak is utánam fel kellett szólalni, hogy megértse, mi a helyzet.

De pl. miután megszületett a gyerekünk, én lettem, aki határozottabban lépett fel, ha szükséges volt.

Aztán egy ideje anyósom a párommal kommunikál a gyerekről, így természetesen ő is válaszol neki. Ha véletlen velem, akkor én. De ha pl. szükséges, megbeszéljük itthon, és együtt mondjuk el.

Szerintem erre nem nagyon lehet általánosítani, mert sokféle helyzet lehet, és más megoldást kíván mind.

2018. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Elkapom oket a nyakukon nics kegyelem fejbe szellentem
2018. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!