Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kellene a...

Mennyi idő után kellene a szüleimnek a barátom szüleivel találkoznia? Bár én még nem találkoztam a barátom nagymamájával, sose hívott el.

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi szüleink nem ismerték egymást, sem ők, sem mi nem tartottuk fontosnak.
2018. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 2. 17:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt, apukámmal még sosem találkoztak a párom szülei, anyukámmal is csak párszor futottak össze véletlenül, ha rajtam múlt volna még nem találkoztak volna vele sem.


Szerintem is az esküvőn bőven elég

2018. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Tesom baratjanak a szuleivel akkor talalkoztak a szuleim mikor terhes lett. Eskuvo nem volt es most se tervezik.


En hazas vagyok, nincs gyerek de anyemek nem talalkoztak anyosekkal mert kulfoldon vagyunk, anyamek nem beszelnek angolul, anyosek meg magyarul nem tudnak ugyhogy sok ertelme nem lenne :D

2018. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lánykérés után csináltunk egy amolyan "eljegyzési bulit", csak a szülők, párom esetében a testvére (nekem mozaikcsaládom van, nagyon bonyolultan, így az én tesómék nem), és mi. Nem kell nagy partyra gondolni, ebéd, torta egy étteremben. Pont az volt a cél, hogy megismerjék egymást még az esküvő előtt.

Amúgy az ország két végén élnek, nem találkoznak.

2018. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor összeköltöztünk, meghívtuk a szülőket ebédre. Korábban is találkoztak már, de az véletlen volt.
2018. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik nem "kell" találkozni. Attól, hogy mi összeházasodtunk, nekik nem kötelezö barátkozni. A mieink soha nem ültek össze. Ha találkoznak az utcán vagy bárhol, megkérdezik mi újság és mennek tovább. Hozzánk sem jönnek egyszerre, távol lakunk tőlük.
2018. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!