Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lehetek egyedül a saját...

Sosem lehetek egyedül a saját szobámban! Megőrülök! "Gyerek"élet ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h a szüleim már 6éve nincsenek jóba de nem válnak. Anyám átköltözött az ÉN szobámba. Nap mint nap ott van. Nem tudok végignézni egy műsort mert az neki nem tetszik, állandóan elkapcsolja. Kupizik és már a szekrényembe is bepakolta a ruháit...stbstb Az a szoba már csak az enyém VOLT...:( Ebből adódóan senki nem tud nálam aludni mert ott van anyám(két ágyas a szobám)! Mindig tűrök tűrök egy kicsit aztán robbanok h jobb lenne ha "kiköltözne" a szobámból erre az a válasz h ez az én házam és ott lakok ahol akarok.

Válni azért nem vál mert nem vesz fel hitelt másik lakásra(ez még érthető is)de meg sem próbál új állást keresni ahol 3×többet kereshetne!(van munkahely ahová simán felvennék de nem megy, kényelmesebb helyben lenni...)Ráadásul jönne még az eltartási pénz apámtól, segítene a nagyszüleink a kajában stb. Simán belevághatna... Már a családban senki sem tud szépen beszélni a másikkal úgy kivan mindenkinek a idegrendszere...

Tesóm jól járt ő már elköltözött és nagyon ritkán látogat haza(ált. én megyek hozzá és akk én is kikapcsolódok).

Hogy szedjem rá anyámat h váljon mert ez nem állapot szeretem nem arról van szó de állandóan ez jár a fejem h ott lakik a szobámba nincs egy szabad kis magánszférám se! Sosincs! Nem tudok tanulni mert apám odajön veszekedni átmegyek másik szobába jön anyám jön apám és ennyi volt a tanulás. Öltözök reggel/este mintha egy átjáróház lenne a szobám és ha elkezdek üvölteni h öltözök akk meg fel vannak háborodva...na de ink nem is írok többet mert szégyen ez az egész:S

Azt tervezem h külföldre költözök rokonaimhoz egy darabig amíg magam lábra nem tudok állni.(nem is megyek egyetemre) De h 1 évben 2-nél többször nem jövök haza az is biztos! Az sem érdekel ha ezzel elcseszem az életem csak legyek egyedül!!!

Szóval mi lenne a helyes megoldás? Köszi a válaszokat!

19/L


2010. jún. 24. 08:56
1 2 3 4
 31/31 Golden Gate ***** válasza:

Költözz át egy másik szobába első lépésként! Miért baj, hogy kisebb, legalább szeparált! Nálunk a két gyerekünknek (23 F és 17 L) szétválasztottuk a 13 nm-es kicsi szobát, így most 6, illetve 6,5 nm-es lyukakban élnek, de legalább szeparáltan.

Én gyerekkoromban Édesanyámmal voltam egy szobában, mégis felnőttem.

2011. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!