Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akiknek a cigi, pia, tévé jelenti az életet?

Figyelt kérdés

Ti is találkoztatok már ilyennel? Én sosem értettem miért jó az, hogy valaki egésznap otthon ül., a tv előtt tölti a cigit meg néha megiszik egy pohár fröccsöt és közben szól a TV2, RTL stb.

MI az oka ennek a jelenségnek? Miért jó ez nekik?


2018. okt. 19. 23:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
véleményem nincs. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Ha sorozatokat akar bámulni egész nap, közben iszogat, cigizik, az a ő dolga..
2018. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
87%
Szerintem van aki így kapcsol ki pl. munka után vagy a szabadnapjain! A TV-vel valamennyire ki lehet kapcsolni azért (egy jó filmmel, hírekkel, focimeccsel), 1-1 fröccsöt is meg lehet inni közben! Ha valaki inkább társasági ember az is megiszik annyit csak az beszélgetéssel társaságban kapcsol ki! Olyat is lehet! A cigaretta az már más kérdés, arról nincs jó véleményem!
2018. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Nincs ezzel baj.. ettől függetlenül lehet normális..
2018. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
"Én sosem értettem miért jó az, hogy valaki egésznap otthon ül., a tv előtt tölti a cigit meg néha megiszik egy pohár fröccsöt és közben szól a TV2, RTL stb." Én meg sosem értettem miért tesz fel kérdést valaki azért hogy másokat leszóljon, becsméreljen.
2018. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

3# vagyok miért lettem lepontozva?

Nem irónia volt az amit írtam..

2018. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Eltékozolja az életét. De az ő választása.
2018. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi erővel akkor a gyakori kérdések.hu id idő pazarlás.....meg minden hasonló tevékenység.


Ez a személy lehet fent sincs a fbon, nem lóg rajt órákat, nem irogat órákat, inkább tvzik, lazulgat..mi rossz van ebbe!?

2018. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki tudja hogy nem ennyiből áll az élet, sőt akik maguk is ilyenek, tisztában vannak vele. Mégis különféle okok miatt olyan-amilyen egyes emberek napi életvitele, kezdve a majdhogynem utcára kerülő, nélkülöző idény munkástól, aki egy viskóban lakik, amiben a legnagyobb kincs a villany, vagy idős 70+os vidékiek, akik egyszerűbb gondolkodásúak mint a tősgyökeres városiak, az előbbi rétegnek ott volt a ház körüli munka, állatok, ha ezzel végzett, leült TV-t nézni ha már volt, egy nagyobb városban, jártak kávézóba, eljártak ide-oda stb.


A legnagyobb probléma az ország helyzete, "milyen érdekes hogy szinte mindennel ez áll összefüggésben" aki nem keres 300-500 ezreket, vagy két kereset nem haladja meg az 400-500 ezret, azokban a családokban teljesen másak a szokások, én tudom mert a szülők jövedelme együttesen 340-360e ft


Nálunk Apám a lustább ha fogalmazhatunk így, munka után hazaérve pihen kicsit, utána megy a cigi töltés másnapra, és ennyi. Nem örülünk neki mert a családban senki sem csinálja, és Ő is azután kezdte el miután erősen drágult a dobozos cigi, elmondjuk neki hogy értelmesebbre is fordíthatná a ráköltött pénzt, de nem vagyunk előrébb vele... Véleménye szerint ennyi az élet ebben az országban.

2018. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom őket.

A világ csodálatos, ezer és ezer érdekes dolgot lehetne megismerni, megtanulni és megérteni benne, de ők leragadtak ennél a háromnál.

Lehetne futni menni, nyelvet tanulni, számítógépes játékokkal játszani, haverokkal találkozni, kutyát/macskát tartani, önkénteskedni (most direkt egy csomó teljesen különböző dolgot írtam)

2018. okt. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Képzeled el ezt:


Elmész heti 5x becsületesen ledolgozod a 8 órád minden nap, nincs autód mert nem telik rá, busszal jársz 10-11 órád elment a napodbol elfáradtál, még ha lenne erőd és keved csinálni is valamit hónapról hónapra élsz, jobb hónapokban nem kell hónap elején kölcsön kérned pl. bérletre.


Akkor kérdem én, ha annyi az egyetlen öröme szerencsétlennek hogy leül a TV elé és megnézheti a kedvenc műsorát, kikapcsolhat és nem a gondjain forog az agya az neked és bárki másnak miért probléma ?


Másik, ha ő ezt SZERETI csinálni teszem azt az miért eltékozlás ? Azért mert X azt mondta a gyakorin hogy lehet menni önkénteskedni amit ő lehet nem élvezne ? Vagy mert te kirándulni szeretsz ?

2018. okt. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!