Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bulit szervezzek a...

Milyen bulit szervezzek a páromnak (lány) 40. születésnapjára? Ősszel lesz 40 éves és szeretnék egy bulit rendezni neki sok baráttal és ismerőssel. Valami jó helyet keresek Győr környékén.

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak pls. akik értelmeset tudnak hozzászólni. Köszönöm.
2010. jún. 24. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most miért kell rosszindulatúnak lenni? 40 évesen már vonuljon öregek otthonába, nem? Lány, mert gondolom, fiatalos. Az én anyám 43 évesen is csőgatyában, meg tornacipőben jár, ha olyan kedve van. Csak a szerencsétlenek gyöpösödnek be ennyi idős korukra, de úgy látszik, ez ilyen magyar szokás.
2010. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BlacktigerXXX ***** válasza:

Egy két 40es pár jobb arc mint néhány fiatal. :D Természetesen a meglepetés az annak a függvénye, hogy a hölgy milyen beállítottságú. ha lazára veszi a dolgokat, és modern felfogású, sztem simán fizess be egy chippendale fiút :D:D persze pár barátnőjét hívd oda, akik hasonló felfogásúak.


Ha konzervatívabb, vagy régimódi, abban az esetben egy vacsora előkelő helyen, vagy egy "kirándulás" szép helyen pl szilvásvárad, tuti nyerő lenne. :)


de ez csak az én véleményem.


26/F

2010. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!