Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy egy családban csak a szülők végeznek házimunkát és a nagy kamaszok csak koszt termelnek és kérésre se segítenek?

Figyelt kérdés

A hugomeknál csak ő az aki magától nyúl a seprűert, felmosóért vagy nekiáll mosogatni, mosni, ha látja van mit. A férje segít, néha magától is megcsinál ezt azt. A kamasz lányuk azonban kéthavonta egyszer nagy duzzogva mosogat el, mert ő utál mosogatni. Csak a saját ruháját mossa, de nem szedi le soha a ruhákat csak a sajátjait és onnan öltözne, ha a szülei nem szednék le a ruhákat. A pultot nem törli le maga után, ha eszik csak magára gondol, vécét vagy mosdókagylót egyszer se takarított még. A szobája nagyon koszos, egyszer benyitottam, de inkább ne tettem volna. Hiába az unokahugom (jo nagy a korkulonbseg) csak egy igénytelen, lusta, önző gyereknek tartom. Egyszer azt mondta mashol se kell segiteni a gyerekeknek a szuleinek es o olyan faradt a tanulastol. (Tanulni még sose láttam).

Nem ertem hugomekat se. Masok szerint ez normalis?


2018. okt. 26. 21:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es tudsz magyarul is?

Vannak gyerekeim, hál istennek nem retkesek és segítenek a hazi munkában is. Unokahugom az anyjanak, aki a hugom nem segít.

Azota lett mosogatogepuk, a helyzet nem jobb, de legalabb senkinek nem azik a keze. A kerdesem csak arra iranyult normalis, atlagos-e ez. Neked is sok időd lehet 2 évvel ezelőtti kérdesekre valaszt böffenteni.

Szültél már? Hajra...

2020. okt. 20. 08:51
 12/13 anonim ***** válasza:
31%
Mivan milfecske pókhálós a pinád ezért vagy ilyen ingerült :D az unokahugod biztos még retkesen is jobb mint te,mert fiatal, ez zavar téged, nem az, hogy nem mosogat :)
2020. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12-es te vagy az csucsuka?
2020. nov. 10. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!