Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas,180 feletti nők, vannak...

Magas,180 feletti nők, vannak hasonló problémáitok?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdésem, mert a 'szépség és divat' olvasói átlagéletkora talán kevesebb, mint ennek a fórumnak, én pedig nők és férfiak véleményére lennék kíváncsi, akik már némi élettapasztalattal rendelkeznek.

A problémám a következő, mostanában elég gyakran tapasztalom, hogy a magas nőket simán le'colos'ozzák, kinézik alacsonyabb termetű társaságból, munkahelyen is megjegyzéseket tesznek, itt is sok olyan kérdést olvastam, ahol a magasabb, 180 fölötti lányok, nők panaszkodnak hasonlókra.

A másik probléma, ruhát hol lehet vásárolni manapság ilyen hosszú combokra? De ha még csak ez lenne a probléma. Blézereknek rövid a karja, nadrág ugye bokáig ér, az alap. Néha tényleg úgy érzem magam, mint elefánt a porcelánboltban, pedig a 184 centis magasságommal, 68 kilómmal elefántnak nem mondanám magam. Mikor egy molettebb barátnőm kísért el bevásárolni, én sírtam el magam, hogy már megint üres kézzel megyek haza, és semmi nem jó, ő csak nevetett, hogy vele is ugyanez van, és nem gondolta volna, hogy egy testalkatra normális lánynak is lehetnek ilyen gondjai.

Harmadik probléma, aki magasabb, annak értelemszerűen a lába is nagyobb, enyém 42-es. Mázli, ha találok egy szebb darabot.

Végeredményben csak besokalltam, amúgy minden oké. Csak most jöttek össze a dolgok. Érdekelne, hogy más jár e hasonló cipőben (micsoda metafora), vagyis küzd e hasonló problémákkal. Esetleg ajánlhatnátok olyan boltot, weboldalt, ahol magasabb nők is találnak maguknak ilyen gondok nélkül dolgokat. De inkább a lélektani oldala érdekel, hogy élitek meg, nem is a vásárlást (csak a besokallást ez váltotta ki), hanem a mindennapokat ilyen magasan. Ti nem érzitek 'kinézve' magatokat?


2010. jún. 25. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Modellszakma sosem érdekelt?
2010. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ez a kérdés, de én sosem néztem ki valakit azért mert ilyen magas, maximum nehezebb magas férfit találnia.

Én 176 vagyok,de nekem elég is,így is én voltam a legmagasabb általában.

Ha a modellek találnak ilyen magasan te is fogsz!Konkrétan nem tudom hol lehet, de nagyvárosban 100% hogy van ilyen bolt, vagy ha megengedheted varrónővel olyan csinosat csináltathatsz amilyet akarsz:)

Fel a fejjel!

2010. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk "csak" 175 vagyok, de nekem a ruházkodással nincs gondom, a pasizással annál inkább. A férfiak többsége annyira kicsi, az a tipikus zsebre vágom típus...
2010. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alakal elmehetnél modellnek!:) Amúgy én nem vagyok magas bárcsak az lennék 156cm-el, én is kell levágassak a gatyámból mert túl hosszú.. És a Humanicba lehet kapni cípőket láttam már 43 méretűt is. Én láttam C&A-ba takko-ba.. nacikat.. ott biztos van a számodra, Amúgy az alacsonyságnak is megvan a hátránya törpe, hobbit ilyeneket is kaptam már, persze olyanok mondják akik tökéletesnek hiszik magukat... pedig nem azok,, mert nincsen tökéletes ember.. És fel a fejjel kedves kérdező ne legyél ez miatt szomorú.!
2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm 182 cm,és annak ellenére ,hogy gyönyörű lány,nagyon nem tud a magasságával megbékülni,én 191 cm úgyhogy engem nem zavar a magassága.Mindig panaszkodik szegény,hogy milyen hülyén érzi magát a barátnői társaságában(ők olyan 168-170 körüliek....
2010. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat. Igen, a férfiak tekintetében sem jó a helyzet, voltam már együtt másfél évig nálam 10 centivel alacsonyabb férfival, zavart is a különbség eléggé. De ha a nőknek 175 centisen is ez a problémájuk, hogy zsebrevágják a pasikat, én mit szóljak:) Talán nincs is az ismeretségi körömben nálam magasabb férfi. Varrónővel egyszer próbálkoztam pár éve, de nem győzött meg a végeredmény, szeretek divatosan öltözködni már ha tudok, a varrónő ezt az igényt nem tudta kielégíteni.

A modellszakma sohasem érdekelt, nem vonz az a világ egyáltalán..

2010. jún. 25. 15:49
 7/33 anonim válasza:
100%

A legjobb barátnőm 185cm magas, én 160 vagyok. Ő vékony, én nem éppen, és mikor még felveszi az ultra magassarkú cipőit, na képzelheted, mennyire mókásak vagyunk így együtt. :) Ő általában úgy vásárol, ha talál esetleg több mindent, ami jó neki, meg is veszi, mert tényleg elég nehéz kifogni a nem bokalengető nadrágokat. Szerintem ő élvezi, hogy mások feje felett jár-kel, legalábbis emiatt még soha nem panaszkodott. A párja is alacsonyabb nála, és még emiatt se vesz fel lapos talpú cipőt.

Nekem semmi bajom a magas nőkkel/férfiakkal, pedig én aztán tényleg elég picike vagyok! :)

2010. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" 175 cm magas vagyok,de ehhez 43as láb társul. S 20éves korom óta ilyen óriás lábakon élek. Egy magassarkúm van. Szerencsére én találok nadrágot,de nehéz.. Ha van egy akkor az csípő. Utálom:D Inkább trapéz kell...
2010. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem 180 cm vagy fölötti vagyok, de én szörnyen érzem magam a 173 centimmel. Ha véletlenül fel merek venni magassarkút, pedig annyit keresgéltem, hogy egy csinos 5 cm-et találjak, de mindig beszólnak valami bántót.
2010. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 179! hangsúlyozom 179 és nem 180 vagyok.:D Utálom, h ilyen magas vagyok. A lábammal nincs gond, mert 39-es és a pasikkal sem. Az zavar a legjobban, h nem hordhatok tűsarkú cipőket, pedig milyen sexyk.
2010. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!